| Pixel Pitch | 0.23 * 0.23 (میلی متر) |
|---|---|
| منطقه فعال | 14.10 (W) x 28.82 (ساعت) میلی متر |
| تحمل کلی | +/-0.2 میلی متر |
| دامنه اندازه | 1.3 اینچ |
| جهت مشاهده | 160 درجه |
| طرح کلی | با توجه به نقاشی طرح ضمیمه |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0.7*0.7mm |
| نمایش | OLED |
| اتصال FPC | 4pin ، لحیم کاری |
| دامنه اندازه | 1.3 اینچ |
| اندازه طرح ریزی | 85 میلی متر ( L ) * 64 میلی متر ( W ) |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 ~+70 |
| نوع صفحه نمایش | TFT |
| نوع محصول | صفحه نمایش TFT LCD |
| رابط | RS232 / TTL |
| Durability | Varies, typically between 20,000-100,000 hours |
|---|---|
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Panel Size | 1.54 inch (diagonal) |
| Lcm Interface | I2C |
| Type | OLED |
| منبع نور | LED سفید*6 |
|---|---|
| روشنایی | 250 CD/m² |
| نوع نمایش | TN |
| نور پسند | 4 عدد ال ای دی |
| اندازه صفحه نمایش | 2.8 اینچ |
| نوع رابط | SPI/I2C |
|---|---|
| دمای ذخیره سازی | -20 تا 70 درجه سانتیگراد |
| قطعنامه | 128x64 پیکسل |
| سازگاری | Arduino ، Raspberry Pi و غیره |
| نوع پلاریزر | انتقالی |
| نقاط تماس | 2 ~ 10 موجود است |
|---|---|
| گام صدا | 0.5 میلی متر |
| سطح سخت | ≥7 ساعت |
| شیشه های یخ زده | لیوان ایتو 1.1 میلی متر |
| بعد طرح کلی | 105.5*66.2*2.95mm |