| Σχεδιασμός περίγραμμα | Σύμφωνα με το παραρτημένο σχέδιο |
|---|---|
| Βήμα εικονοστοιχείου | 0.7*0.7mm |
| Επίδειξη | OLED |
| Συνδετήρας FPC | 4PIN, συγκόλληση |
| Μεγέθη | 1,3 ίντσα |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
| Πηγή φωτός | Λευκός λυχνία |
| Αριθμός καρφίτσες | 26pins |
| Γωνία θέασης | 6 η ώρα |
| Pixel Pitch | 0.165*0.165 |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 3.6 ίντσες |
| Μέγεθος περιγράμματος | 107.23mm x 107.23mm x 9.73mm |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Χρωματική γκάμα | RGB |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.22 ίντσες |
| Τύπος LCD | TFT |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Οπίσθιος φωτισμός | LED |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 250 Cd/m2 |
| Ψήφισμα | 240*240 pixel |
| Μέγεθος ενότητας | 31,52 (Π) x 33,72 (Υ) x 1,94 (Τ) |
| Μέγεθος οθόνης | 1.54 ίντσες |
| Σύνδεση FPC | 24 καρφίτσες |
|---|---|
| Διαστάσεις | 57.14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Φωτεινότητα | 420 cd/m2 |
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| όνομα | 256X64 SSD1322 OLED οθόνη |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10~+60°C |
| Τύπος | ΑΜΟΛΕΝΤ LCD |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | SSD1322 |
| Επίδειξη | ΑΜΟΛΕΔ |
| Weight | 2.18 (g) |
|---|---|
| Display Color | WHITE |
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Oled Type | amoled |
| Outline | 37.06(W) x19.52(H) mm |
| Durability | Varies, typically between 20,000-100,000 hours |
|---|---|
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Panel Size | 1.54 inch (diagonal) |
| Lcm Interface | I2C |
| Type | OLED |
| Πίσω φωτισμός | 4 ράβδους λευκού LED, 4PVF =3,2+1,0V, IF=80mA |
|---|---|
| Ανάλυση | Διαφέρει ανά μοντέλο |
| Επίδειξη | OLED |
| Αντιδιαστολή | Διαφέρει ανά μοντέλο |
| Τύπος | PMOLED |