| Pixel Pitch | 0.23 * 0,23 ((mm) |
|---|---|
| Actief gebied | 14.10 (B) x 28.82 (H) mm |
| Algemene tolerantie | +/-0.2mm |
| Groottebereik | 1,3 duim |
| Zichtrichting | 160° |
| Ontwerp van de lijn | Volgens de bijgevoegde schets |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0.7*0.7mm |
| Weergave | OLED |
| FPC-Schakelaar | 4PIN, solderen |
| Groottebereik | 1,3 duim |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
|---|---|
| Weergavetype | Tandwiel |
| Lichtbron | Wit LED |
| PINN -nummer | 26 PENNEN |
| Kijkhoek | 6 uur |
| Pixelafstand | 0.165*0.165 |
|---|---|
| Schermgrootte | 3.6 inch |
| Omtrekgrootte | 107.23 mm x 107.23mm x 9,73 mm |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Kleurengamma | RGB |
|---|---|
| Maat | 1.22 inch. |
| LCD-type | TFT |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Achtergrondverlichting | LED |
|---|---|
| Luminantie | 250 cd/m2 |
| Oplossing | 240*240 pixels |
| Modulegrootte | 31,52(B) x 33,72(H) x 1,94(T) |
| Weergavegrootte | 1.54 inch. |
| FPC-verbinding | 24 pinnen |
|---|---|
| Afmetingen | 57.14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Luminantie | 420 cd/m2 |
| Schermtype | lcd-tft |
| Bewaartemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Kijkhoek | 80° alle richtingen (CR ≥ 10) |
| naam | 256X64 SSD1322 OLED-scherm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Type | AMOLED-LCD |
| Bestuurder IC | SSD1322 |
| Weergave | AMOLED |
| Weight | 2.18 (g) |
|---|---|
| Display Color | WHITE |
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Oled Type | amoled |
| Outline | 37.06(W) x19.52(H) mm |