| نام | صفحه نمایش OLED 256x64 SSD1322 |
|---|---|
| دمای کار | -10 ~ 60 ℃ |
| نوع | AMOLED LCD |
| آی سی درایور | SSD1322 |
| نمایش | AMOLED |
| Weight | 2.18 (g) |
|---|---|
| Display Color | WHITE |
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Oled Type | amoled |
| Outline | 37.06(W) x19.52(H) mm |
| Durability | Varies, typically between 20,000-100,000 hours |
|---|---|
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Panel Size | 1.54 inch (diagonal) |
| Lcm Interface | I2C |
| Type | OLED |
| نور پس زمینه | 4 تراشه LED سفید ، 4pvf = 3.2+1.0V ؛ if = 80ma |
|---|---|
| قطعنامه | بر اساس مدل متفاوت است |
| نمایش | OLED |
| نسبت کنتراست | بر اساس مدل متفاوت است |
| نوع | PMOLED |
| زمان پاسخ | کمتر از 0.01 میلی ثانیه |
|---|---|
| صفحه لمسی | لمس Oncell |
| منطقه فعال | 35.052 (عرض) x 17.516 (ارتفاع) میلیمتر |
| اندازه | 1.54 اینچ |
| آی سی درایور LCD | SPD0301ZD |
| ابعاد کلی | 34.3 × 45.5 × 3.8 میلی متر |
|---|---|
| نوع پنل | ال سی دی |
| انواع رابط | I2C |
| دمای عملیاتی | -40 ℃ تا +85 |
| درخشندگی | 60 سی دی بر متر مربع |
| اندازه طرح کلی | 31.52x34.72x1.51 میلی متر |
|---|---|
| نوع صفحه نمایش | ال سی دی tft |
| FPC Connect | 50 پین |
| صفحه لمسی | مقاومتی یا خازنی اختیاری |
| قطعنامه | 344x476 |
| درخشندگی | 300 سی دی بر متر مربع |
|---|---|
| نوع نمایشگر | TFT LCD |
| عمق رنگ | 16.7 میلیون رنگ |
| نوع عکس | ال سی دی tft |
| نوع صفحه نمایش | TFT |
| نوع عکس | ال سی دی tft |
|---|---|
| روشنایی | 1000 سی دی در متر مربع |
| فناوری نور پس زمینه | LED |
| شماره پین ها | 30 پین |
| جهت مشاهده | 85 °/85 °/85 °/85 ° (CR≥10) |
| منبع نور | LED سفید*6 |
|---|---|
| روشنایی | 250 CD/m² |
| نوع نمایش | TN |
| نور پسند | 4 عدد ال ای دی |
| اندازه صفحه نمایش | 2.8 اینچ |