| TFT-Wijze | Transmissive TFT, |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| Achterlicht | vier witte LED |
| Oorsprong | China |
| Actief gebied | 36,72 mm × 48,96 mm |
| LCD-type | IPS |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Pin -nummer | 10Pin |
| Schermgrootte | 1.54 inch. |
| modulegrootte | 31,52 x 33,72 x 1,94Max(D) mm |
| Bedrijfsspanning | 3.3V / 5V |
|---|---|
| Pixelafstand | 0,18 mm |
| Algemene afmetingen | 35.1 x 30,9 x 3 mm |
| Contrastverhouding | Tot 10.000:1 |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| AA-formaat | 43.20 x 57,60 mm |
|---|---|
| Overzichtsdimensie | 50(B) X 69,2(L) X 2,35(T) mm |
| Oplossing | 480x640 punten |
| Connector | FPC-schakelaartype |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot +70°C (aanpasbaar) |
|---|---|
| Grootte van het scherm | 47,0(L) X 43,0(B) X 13,8(T) mm |
| Aantal pixels | 128*64 |
| Interface | 12c |
| Aandrijf-IC | SSD1309 of gelijkwaardig |
| Schermtype | Tft |
|---|---|
| Afmetingen | 34,4 * 29 mm * 2,2 T |
| Maat | 1,44 inch |
| Touchscreen | NEE |
| Kleurengamma | RGB |
| Schetsen | 15 x 15 x 2,42 (mm) |
|---|---|
| Weergave | OLED |
| Weergavemodus | Passieve matrix |
| FPC | 4-polig |
| Pixelgrootte | 00,155 x 0,155 (mm) |
| Actief gebied | 61.88 (h) x 123.77 (v) |
|---|---|
| Maat | 5.45 inch |
| Kijkhoek | Alle |
| Type weergave | TFT LCD |
| Paneeltype | LCD |
| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Schermgrootte | 1,22 inch |
| Schermtype | Tft |
| Actief gebied | Ø = 30,96 mm |
| achtergrondverlichtingstype | Geleid |
|---|---|
| Optimale resolutie | 800*1280 |
| Invoerspanning | 2.8 ~ 3.3V |
| Bekijk richting | alle |
| Product | 8 inch kleurendisplay |