| نور پس زمینه | LED نوع چراغ جانبی |
|---|---|
| نوع رابط | حصار |
| محرک | ST7789V |
| منطقه فعال LCD | 33.48*44.64 |
| دمای | -20 ~+70 |
| حالت TFT | TFT، انتقال دهنده |
|---|---|
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| نور پس زمینه | چهار رهبری سفید |
| مبدا | چین |
| منطقه فعال | 36.72mm×48.96mm |
| دمای عملیاتی | -40°C تا +70°C (قابل تنظیم) |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش | 47.0 (L) X 43.0 (W) X 13.8 (T) میلیمتر |
| تعداد پیکسل ها | 128*64 |
| رابط | 12 درجه سانتیگراد |
| آی سی درایو | SSD1309 یا معادل آن |
| نام | صفحه نمایش OLED 256x64 SSD1322 |
|---|---|
| دمای کار | -10 ~ 60 ℃ |
| نوع | AMOLED LCD |
| آی سی درایور | SSD1322 |
| نمایش | AMOLED |
| Pixel Pitch | 0.23 * 0.23 (میلی متر) |
|---|---|
| منطقه فعال | 14.10 (W) x 28.82 (ساعت) میلی متر |
| تحمل کلی | +/-0.2 میلی متر |
| دامنه اندازه | 1.3 اینچ |
| جهت مشاهده | 160 درجه |
| Drive Duty | 1/64 Duty |
|---|---|
| Number Of Pixels | 128*32 |
| Active Area | 55.02(W) x13.10(H) mm |
| View Area | 57.02(W) x15.10(H) mm |
| Response Time | 10µs |
| Name | OLED Display 128X64 SSD1309 |
|---|---|
| Lcd Type | AMOLED |
| Pixel Number | 128*64 |
| Interface | 12c |
| Color | color(round) |