| نوع صفحه نمایش | TFT |
|---|---|
| حالت نمایش | سفید |
| فناوری نور پس زمینه | رهبری منجر به |
| منطقه فعال | 48.96 (H) * 73.44 (V) میلی متر |
| زاویه مشاهده | ساعت 12 |
| نوع نور پس زمینه | رهبری سفید |
|---|---|
| Dot Pitch (W×H) | 0.153 (H) x 0.153 (V) |
| راننده | ST7789V یا ILI9341V |
| اندازه | 2.4 اینچ |
| اندازه ماژول | 42.72 (W) × 60.26 (L) × 2.6 (T) |
| دمای عملیاتی | -30 درجه سانتیگراد تا +85 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| اتصال | 4 سیم رابط SPI |
| اندازه طرح کلی | 100.5 (L) X 33.5 (W) X 6.3 (T) میلیمتر |
| حالت نمایش | ماتریس منفعل |
| روش رانندگی | 1/64 چرخه کار |
| نوع LCD | IPS |
|---|---|
| فناوری نور پس زمینه | LED |
| شماره پین | 10pin |
| اندازه صفحه نمایش | 1.54 اینچ |
| اندازه ماژول | 31.52 x 33.72 x 1.94 حداکثر (D) میلیمتر |
| ابعاد کلی | 24.74 x 16.9 x 1.42 (ملی متر) |
|---|---|
| اندازه نمایشگر | 0.96 اینچ |
| منطقه فعال | 21.74 x 10.86 (ملی متر) |
| زاویه دید | همه زاویه های دید |
| شماره پین | 30pin |
| حالت TFT | TFT، انتقال دهنده |
|---|---|
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| نور پس زمینه | چهار رهبری سفید |
| مبدا | چین |
| منطقه فعال | 36.72mm×48.96mm |
| نوع صفحه نمایش | TFT |
|---|---|
| ابعاد | 34.4 * 29 میلی متر * 2.2 T |
| اندازه | 1.44 اینچ |
| صفحه لمسی | هیچ |
| رنگ الود | RGB |
| دمای عملیاتی | -40°C تا +70°C (قابل تنظیم) |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش | 47.0 (L) X 43.0 (W) X 13.8 (T) میلیمتر |
| تعداد پیکسل ها | 128*64 |
| رابط | 12 درجه سانتیگراد |
| آی سی درایو | SSD1309 یا معادل آن |
| منطقه فعال | 61.88 (ح) x 123.77 (v) |
|---|---|
| اندازه | 5.45 اینچ |
| زاویه مشاهده | همه |
| نوع نمایش | TFT LCD |
| نوع صفحه | ال سی دی |
| صفحه لمسی | سفارشی |
|---|---|
| فناوری نور پس زمینه | رهبری منجر به |
| اندازه صفحه نمایش | 1.22 اینچ |
| نوع صفحه نمایش | TFT |
| منطقه فعال | Ø = 30.96 میلی متر |