| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Schermgrootte | 1,22 inch |
| Schermtype | Tft |
| Actief gebied | Ø = 30,96 mm |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
|---|---|
| Aanraakscherm | Met |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Grootte van de module (W*H*T) | 70,6*203,48*4,6 |
| Maat | 7,84 inch |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
|---|---|
| Type weergave | Tft |
| Helderheid | 250 Cd/m2 |
| Weergavemodus | Normaal wit |
| Contrastverhouding | 1000: 1 |
| Schermgrootte | 9 inch |
|---|---|
| Actief gebied | 198 (H) x 111,696 (V) mm |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Schermtype | Tft |
| PINN -nummer | 50 pinnen |
| PINN -nummer | 26 PENNEN |
|---|---|
| Aanraakscherm | Ja |
| Weergavemodus | TFT/TRANSMISSIVE |
| Schermgrootte | 1.54 inch. |
| LCD -type | IPS |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Connectiviteit | RGB |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Oplossing | 320*240 pixels |
| Modulegrootte | 50 * 69,2 mm * 2,4 T |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Touchscreen | NEE |
| Schuilplaats | 250 Cd/m2 |
| Schermtype | Tft |
| Modulegrootte | 34,0 * 42,9 mm * 2,2 T |
|---|---|
| LCD -type | IPS |
| Touchscreen | Aangepast |
| Schermtype | Tft |
| Interface | MCU 8080-8BIT |
| Schermtype | Tft |
|---|---|
| Afmetingen | 34,4 * 29 mm * 2,2 T |
| Maat | 1,44 inch |
| Touchscreen | NEE |
| Kleurengamma | RGB |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
|---|---|
| Weergavemodus | Normaal wit |
| LCD -type | IPS |
| Afmetingen | 19,65(H)*36,76(V)*1,6(D)mm |
| Maat | 1,47 inch |