| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Weergavetype | Tft |
| Actief gebied | 13.82 (h)*23.04 (v) mm |
| Afmetingen | 16.12 (h)*29.76 (v)*1.52 (d) mm |
| MAAT | 1,06 inch |
| Touchscreen | Nee |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| LCD-type | IPS |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Connectiviteit | RGB |
| Aanraakscherm | Aangepast |
|---|---|
| Schermgrootte | 2,88 inch |
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| Afmetingen | 46,2 x 64,98 x 1,61 mm |
| Helderheid | 450 cd/m2 |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interface | MIPI |
| Va-maat | 58,104 mm * 103,296 mm |
| Omtrekgrootte | 61,5 mm * 112,3 mm * 1,5 mm T |
| Schermgrootte | 3,9 inch |
|---|---|
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Paneeltype | IPS |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interface | RGB |
| Afmetingen | 42,72(H)* 60,26(V)* 2,40(D) mm |
|---|---|
| Oplossing | 240*320 |
| Aanraakscherm | Aangepast |
| FPC-verbinding | 18PIN, soldeertype |
| Achtergrondverlichting | Wit LED |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Overzichtsgrootte | 19,65(H)*36,76(V)*1,6(D)mm |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| LCD -type | IPS |
| Schermgrootte | 1,47 inch |
| Schermgrootte | 1,44 inch |
|---|---|
| Kijkhoek | 12 uur |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Aanraakscherm | Nee |
| Schuilplaats | 250 Cd/m2 |
| Type achtergrondverlichting | LED |
|---|---|
| Oplossing | 320*240 pixels |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Schuilplaats | 250cd/m2 |
| Paneeltype | IPS |
| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Kijkhoek | 6 uur of 12 uur |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| LCD -type | Tft |
| Interface | FPC |