| Actief gebied | 43,2(H) *57,6(V) (2,8 inch) |
|---|---|
| Oppervlakteluminantie | 1000 cd/m2 ((nits) |
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| Verbinden | Ik sluit aan. |
| Pinnen nummer | 50 pin's |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
|---|---|
| Touchscreen | Optioneel resistief of capacitief |
| AA Grootte | 10,8 (H) x 21,7 (V) mm |
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| Schermgrootte | 0,96 inch |
| Weergavekleur | 16.7 M |
|---|---|
| MAAT | 13,3 inch |
| Actief gebied | 293.76 x 165,24 (mm) |
| Helderheid | 1000 cd/m² |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Schuilplaats | 1000 CD/M2 |
|---|---|
| Verbinding | ZIF |
| Actief gebied | 137.47 ((W) x 77.23 ((H) (mm) |
| oplossing | 1024x600 pixels |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Schermgrootte | 4 inch |
|---|---|
| Richting bekijken | Alle gezichtshoeken ((80/80/80/80) |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Interface | MIPI |
| Achtergrondverlichting | 4 LEDs |
| Achtergrondverlichting | Wit LED |
|---|---|
| Kijkhoek | IPS, Alle kijkhoeken (85/85/85/85) |
| technologie | LCD-scherm |
| Verbinding | ZIF FPC |
| touchscreen | Ja |
| Schermgrootte | 2 inch |
|---|---|
| FPC-verbinding | 26 pinnen |
| technologie | LCD-scherm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Totale afmetingen | 38,5*52,05*2,6mm |
| Richting bekijken | IPS Alle kijkhoeken |
|---|---|
| Pinnen nummer | 25 pinnen |
| Verbinden | Solderen |
| Achtergrondverlichting | Wit LED |
| LCD-type | IPS |
| Achtergrondverlichting | 4 LEDs |
|---|---|
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 (aanpasbaar) |
| Interface | SPI 4 lijnen |
| Paneeltype | Tft |
| Richting bekijken | 12 uur |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
|---|---|
| Actief gebied | 48,96 × 73,44 mm |
| Interface | RGB/MCU optioneel |
| Schuilplaats | 300 CD/M2 |
| LCD-type | Tft |