| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Kleuren | 262K |
| Pixelarrangement | RGB verticale streep |
| aspectverhouding | 16:9 |
| Actief gebied | 61,56(H)x109,53(V) |
| Richting bekijken | 80° / 80° / 80° / 80° (IPS-breedbeeld) |
|---|---|
| touchscreen | RTP |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Schermgrootte | 2,4 duim |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
|---|---|
| schermtype | Tft |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Schermgrootte | 3.5 inch |
| Connectiviteit | Aansluiten (aanpasbaar) |
| Oppervlakteluminantie | 420 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Afmetingen | 57.14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Schermgrootte | 3,97 inch |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Oppervlakteluminantie | 400 cd/m² (typisch) |
|---|---|
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Interface | 4-draads spi |
| Richting bekijken | 80° alle richtingen |
| Schermgrootte | 1,14 inch |
| Interfacetypen | LVDS digitale ingang |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Verbinden | Ik sluit aan. |
| Schermgrootte | 8,0 duim |
| Kijkhoek | 170° (CR≥10) |
| Actief gebied | Aanpasbaar |
|---|---|
| Contrastverhouding | 500: 1 |
| Touchscreen | 4-draads resistief (optioneel/aanpasbaar) |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 (aanpasbaar) |
|---|---|
| Pin -nummer | 40PIN |
| Verbinding | FPC-schakelaartype |
| Interfacetypen | RGB |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Weergavemodus | 128x64 grafische LCD Vertoning |
|---|---|
| Punten / Resolutie | 128 × 64 punten |
| Richting bekijken | 6 uur |
| Driver -methode | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8V, Vdd = 3,0V |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Algemene afmetingen | 35.1 x 30,9 x 3 mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Grootte bekijken | 26.355 x 25,33 mm |
| Producttype | FSTN positief |
| Touchscreen | Optioneel resistief of capacitief |