| Algemene afmetingen | 36,67(H) X 88,45(V) X 1,61(T) mm |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Schermgrootte | 3,51 inch |
| Kijkhoek | IPS volledige kijkhoek ((80/80/80/80) |
| Lichtbron | LED |
| AA-formaat | 43.20 x 57,60 mm |
|---|---|
| Overzichtsdimensie | 50(B) X 69,2(L) X 2,35(T) mm |
| Oplossing | 480x640 punten |
| Connector | FPC-schakelaartype |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Oppervlakteluminantie | 350 cd/m2 |
|---|---|
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Pinnen nummer | 30 pin's |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Oplossing | 540x1080 pixels |
| Luminantie | 350 cd/m2 |
|---|---|
| Producttype | tft-lcd-scherm |
| Kijkrichting | alle gezichtshoeken, IPS |
| Aanraakscherm | Ja |
| Interfacetypen | SPI / RGB (aanpasbaar) |
| Oppervlakteluminantie | 250 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Weergavetype | TFT |
| Verbinding | Verstopping (aanpasbaar) |
| Weergavegrootte | 2.2 inch |
| Kijkhoek | 12:00 uur |
| Algemene afmetingen | 235 × 143 × 6,53 mm |
|---|---|
| Interface | RGB |
| Achtergrondverlichting | LED |
| Verbinden | Inproppen |
| Producttype | tft-lcd-scherm |
| Afmetingen | 84.0 x 84.0 x 3.05 mm |
|---|---|
| Kijkhoek | alle gezichtshoeken, IPS |
| Kleuren | 262K |
| Producttype | tft-lcd-scherm |
| Schermtype | lcd-tft |
| Omtrekgrootte | 190*138*5,78mm |
|---|---|
| AA-formaat | 154.21x85.92 mm |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Technologie | LCD-scherm |
| Producttype | tft-lcd-scherm |
|---|---|
| Pin -nummer | 50 pincode |
| Maat | 7 inch |
| Bedrijfstemperatuur | – 20℃ aan +70℃ |
| Kijkhoek | Alle |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Weergavegrootte | 1.3 inch |
| AA-formaat | 23,4 (H) x 23,4 (V) mm |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |