| MAAT | 0,96 inch |
|---|---|
| Pixelafstand | 0.17925 mm |
| Kijkhoek | 170° horizontaal, 160° verticaal |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interface | 4 SPI |
| Pinnen nummer | 7 pinnen |
|---|---|
| paneeltype | LCD-scherm |
| Interface | SPI |
| Omtrekgrootte | 27,5(H) x 39,0(V) x 11,3(D) mm |
| Touchscreen | aangepast |
| Achtergrondverlichting | LED |
|---|---|
| Luminantie | 250 cd/m2 |
| Oplossing | 240*240 pixels |
| Modulegrootte | 31,52(B) x 33,72(H) x 1,94(T) |
| Weergavegrootte | 1.54 inch. |
| Luminantie | 300 CD/m2 |
|---|---|
| Weergavetype | TFT LCD |
| Kleurdiepte | 16.7 miljoen kleuren |
| Schermtype | lcd-tft |
| Schermtype | TFT |
| Kleurdiepte | 16,7 miljoen ware kleuren |
|---|---|
| Aanraakscherm | CTP |
| Schermtype | lcd-tft |
| CTP -interface | Usb |
| Helderheid | 500-1000 cd/m ² |
| Pin -nummer | 24 pinnen |
|---|---|
| Aanraakscherm | Aanpasbaar |
| Schermtype | lcd-tft |
| Algemene afmetingen | 55.26x84.69x3.35 mm |
| Interfacetypen | MIPI (aanpasbaar) |
| Kleurengamma | RGB |
|---|---|
| Maat | 1.22 inch. |
| LCD-type | TFT |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Pinnen nummer | 25pins |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Pixelarrangement | RGB-streep |
| Kijkhoek | 12:00 uur |
| Touchscreen | Optionele resistieve of capacitieve aanraking |
| Omtrekgrootte | 31,52x34,72x1,51 mm |
|---|---|
| Schermtype | lcd-tft |
| FPC-verbinding | 50 pinnen |
| Touchscreen | Optioneel resistief of capacitief |
| Oplossing | 344x476 |
| Interfacetypen | SPI |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Overzichtsdimensie | 21,16x29,22x1,9 mm |
| Connectiviteit | FPC-schakelaartype |
| Pin -nummer | 13 PIN-code |