| Weergavemodus | TFT/TRANSMISSIVE |
|---|---|
| Pinnen nummer | 24 pinnen |
| Interface | MCU (aanpasbaar) |
| Overzichtsdimensie | 31,52x33,72x1,8 mm |
| Schermtype | lcd-tft |
| Weergavegrootte | 4 inch |
|---|---|
| Interface | RGB+SPI |
| Pin -nummer | 40 pinnen |
| Verbinding | ZIF |
| Aanraakscherm | Zonder aanraking, (met optionele CTP) |
| Interface | 30-pin eDP-interface |
|---|---|
| Schermgrootte | 15,6 inch |
| Kleuren | 16,7 miljoen |
| Lichtbron | Witte LED*6 (aanpasbaar) |
| Producttype | tft-lcd-scherm |
| Lichtbron | Witte LED*6 (aanpasbaar) |
|---|---|
| Schermgrootte | 4,3 inch |
| Pinnen nummer | 45 spelden |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Connectiviteit | Plugging (aanpasbaar) |
| Modulegrootte | 55.26x84.69x3.35 mm |
|---|---|
| Oplossing | 480x800 |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Interfacetypen | MIPI (aanpasbaar) |
| Verbinden | Pin |
|---|---|
| Aanraakscherm | CTP |
| Interfacetypen | RGB |
| Lichtbron | LED |
| producttype | TFT LCD-scherm |
| Helderheid | 420 cd/m2 |
|---|---|
| Kijkrichting | alle gezichtshoeken, IPS |
| Connector | ZIF |
| Interface | RGB+SPI (MIPI-interface optioneel) |
| Weergavegrootte | 4 inch |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
|---|---|
| Maat | 3.5 inch |
| Interfacetypen | MCU&SPI |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Connectiviteit | Aansluiten (aanpasbaar) |
| Weergavegrootte | 4,3 inch |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Interfacetypen | RGB |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Weergavemodus | Normaal wit |
| AA-formaat | 30,60(B) x 40,80(H) |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Pin -nummer | 14 Pin |
| Interfacetypen | 4draads SPI |