| Actief gebied | 198.000 (B) × 111.696 (H) mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Pin -nummer | 50 pin |
| Omtrekgrootte | 211,1(B)×126,5(H)×5,9(D) mm |
| Oplossing | 800*480 pixels |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ 70 |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Maat | 5 inch |
| Actief gebied | 62,10(H)x110,40(V) |
| Kijkhoek | 12 uur |
|---|---|
| Afmetingen | 42,72(B) x 59,46(H) x 2,34(T) |
| Schuilplaats | 400 Cd/m2 |
| Oplossing | 240 x 320 pixels |
| Verbinding | Plug-in |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
|---|---|
| Pin -nummer | speld 18 |
| Actief gebied | 48.60(W) x64.80 (H) (mm) |
| touchscreen | Aangepast |
| Omtrekgrootte | 54,0(B)x77,4(H)x2,4(T)(mm) |
| Weergavetype | TFT LCD |
|---|---|
| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
| Oppervlakteluminantie | 500 cd/m2 (aanpasbaar) |
| Pinnen nummer | 40 pins |
| Kijkhoek | IPS, alle gezichtshoeken |
| LCD-type | IPS |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Pin -nummer | 10Pin |
| Schermgrootte | 1.54 inch. |
| modulegrootte | 31,52 x 33,72 x 1,94Max(D) mm |
| Verpakking Details | Karton |
|---|---|
| Levertijd | 3-4 weken |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 100000/maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Kleur weergeven | 262K |
|---|---|
| Maat | 1,44 inch |
| Pinnen nummer | 10 SPELDEN |
| Omtrekgrootte | 29,00(B) x 34,41(H) x 2,25(T) |
| Actief gebied | 25,50(B) x 26,50(H) |
| Helderheid | 250 cd/m² |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Maat | 1,3 inch |
| touchscreen | Aangepast |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot +70 ° C |
| FPC-verbinding | 10 SPELDEN |
| Kijkhoek | IPS, alle gezichtshoeken |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |