| touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Schermgrootte | 3.5 inch |
| oplossing | 320x480 punten |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Oplossing | 128x160 |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| schermtype | Tft |
| Verbinding | Solderen |
| Schermgrootte | 1,77 inch |
| Oppervlakteluminantie | 400 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Kijkhoek | IPS Alle kijkhoeken |
| Touchscreen | aangepast |
| MAAT | 4 inch |
| Interface | RGB/MCU/SPI |
|---|---|
| Aanraakscherm | Zonder touchscreen (aanpasbaar) |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| LCD-type | Tft |
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 ((nits) |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
|---|---|
| Oppervlakteluminantie | 250 cd/m2 ((nits) |
| Omtrekgrootte | 126,5 mm x 100 mm x 9,5 mm |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Interface | 24 bits-RGB-interface |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Schermgrootte | 2.2 inch |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Connectiviteit | Aansluiten (aanpasbaar) |
| FPC-verbinding | 40 pinnen |
|---|---|
| Interface | MPU 16 |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 ((nits) |
| Maat | 2,4 inch |
| Omtrekgrootte | 40,6*56,6*2,7 mm |
|---|---|
| Oplossing | 240 x 320 pixels |
| Touchscreen | Zonder touchscreen (aanpasbaar) |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Schermgrootte | 2.2 inch |
| LCD-type | Tft |
|---|---|
| Weergavemodus | TFT/TRANSMISSIVE |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Omtrekgrootte | 155,2*88,2*5,00 mm |
| technologie | LCD-scherm |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Kleuren | 262K |
| Producttype | TFT LCD-scherm |