| Pixel Pitch | 0.165*0.165 |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 3.6 ίντσες |
| Μέγεθος περιγράμματος | 107.23mm x 107.23mm x 9.73mm |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 420 cd/m2 ((νίτσες) |
|---|---|
| Διαστάσεις | 57.14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Μέγεθος οθόνης | 3,97 ίντσες |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| Μέγεθος περιγράμματος | 46,2 Χ 64,98 Χ 1,61 χλστ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Οθόνη αφής | Ναί |
| Λειτουργία εμφάνισης | ΤΡΤ/ΤΡΑΝΣΙΜΣΙΒ |
| Διασύνδεση LCM | Διεπαφή RGB 8 bit |
|---|---|
| Τύπος LCD | Κανονικά μαύρο |
| Αγγίξτε το IC | ST1624I |
| Αριθμός εικονοστοιχείων | 400 × 400 εικονοστοιχεία |
| Εμπόρευμα | 1,6 ίντσα γύρω από την επίδειξη Tft LCD |
| Διαστατικό περίγραμμα | 107.23mm x 107.23mm x 9.73mm |
|---|---|
| Επίδειξη | Στρογγυλή οθόνη LCD TFT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Οθόνη αφής | Ναί |
| τύπος οθόνης | TFT |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
|---|---|
| Αριθμός PIN | καρφίτσα 18 |
| Ενεργή περιοχή | 48.60(W) x64.80 (H) (mm) |
| οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος περιγράμματος | 54,0(Π)x77,4(Υ)x2,4(Τ)(mm) |
| όνομα | Εικονική οθόνη LCD TFT |
|---|---|
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | ST7775R |
| Τύπος LCM | 40,3 ίντσες TFT+CTP+PCB-3 |
| γωνία θέασης | 12:00 |
| Τάση Λειτουργίας | 3.3V |
| όνομα | tft χωρητική οθόνη αφής |
|---|---|
| Τόουθ | Κατανάλωση |
| Κατεύθυνση θέασης | 12:00 |
| Φωτισμός | 350 cd/m2 |
| Τύπος | Εικονική οθόνη LCD |
| Φωτισμός επιφάνειας | 450/cd |
|---|---|
| Μέγεθος LCD | 2,1 ίντσα |
| Εμπόρευμα | 1.3 ιντσών TFT LCD οθόνη |
| Ανάλυση LCD | 480x480 σημεία |
| Διάσταση περιγράμματος | 69,19-71,74*2,45 χλστ |
| Μέγεθος μονάδας | 34.0 * 42.9 mm * 2.2 t |
|---|---|
| Τύπος LCD | IPS |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Διασυνδέομαι | MCU 8080-8BIT |