| IC προγράμματος οδήγησης | ST7701S |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Κανονικά μαύρο |
| Γωνία θέασης | ΟΛΟΙ |
| Μέγεθος | 3,0 ίντσα |
| Οθόνη αφής | Οχι |
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Ενεργή περιοχή | 13.82 (h)*23.04 (v) mm |
| Διαστάσεις | 16.12 (h)*29.76 (v)*1.52 (d) mm |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1,06 ίντσες |
| Ενεργή περιοχή | 48,96(H)x73,44(V) |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Ενότητα 2,0 ίντσας TFT LCD |
| τύπος διεπαφής | 4Line SPI |
| Οδηγώ | ILI9488 |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικά λευκό |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
|---|---|
| Ενεργή περιοχή | 48,96×73,44 χλστ |
| Διασύνδεση | Δικαίωμα RGB/MCU |
| Φωτεινότητα | 300 CD/M2 |
| Τύπος LCD | TFT |
| Αποστολή με | DHL \ UPS \ Fedex \ EMS \ HK μετα… κ.λπ. |
|---|---|
| Διασύνδεση | 24-bit RGB διεπαφή |
| Κατεύθυνση θέασης | Στις έξι. |
| όνομα | Ενότητα επίδειξης LCD |
| Μέγεθος περιοχής εμφάνισης | 7 ίντσες |
| Γωνία θέασης | Όλα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| ψήφισμα | 240*240 |
| Οδηγώντας στοιχείο εικονοκυττάρου | A-Si TFT |
| Λέξεις-κλειδιά | 1.33 ιντσών οθόνη LCD |
| Διασύνδεση | 4Line SPI |
|---|---|
| Οδηγός lC | ILI9488 |
| Ενεργός χώρος | 48,96(H)x73,44(V) |
| Λάμψη | 400 cd/m2 |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K |
| LED αριθμός | 3LEDS |
|---|---|
| τροφοδοτικό | 2,8V |
| Κατεύθυνση προβολής | 12 η ώρα |
| Μέγεθος οθόνης | 1.54 ίντσες |
| IC προγράμματος οδήγησης | ΣΤ7789T3 |
| Διασύνδεση | MCU 8/16bit |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | Όλα |
| Μέγεθος pixel | 0.18 (h) x0.18 (v) |
| Διαστάσεις | 50.00x69.20x2.30 |
| Χρώμα οθόνης | 262 Χιλ |
| Ενεργή περιοχή | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία Peration | -20~+70 |
| Τύπος | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Προβολή κατεύθυνσης | Όλα |
| Χρώμα | Πλήρες χρώμα |