| Weergavegrootte weergave | 59,6 (B) mm x 108,3 (H) mm x 1,6 (D) mm |
|---|---|
| Displayschaal | 4: 3 |
| Materiaal | Tft |
| Fpc-lengte | FPC-schakelaartype |
| Operatie Temp | -20 ~ +70 |
| Weergavegrootte | 4,3 inch |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Interfacetypen | RGB |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Weergavemodus | Normaal wit |
| Modulegrootte | 55.26x84.69x3.35 mm |
|---|---|
| Oplossing | 480x800 |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Interfacetypen | MIPI (aanpasbaar) |
| Weergavemodus | Normaal zwart |
|---|---|
| Weergave | TFT ronde LCD-scherm |
| Haven | SHENZHEN |
| Paneeltype | IPS |
| Trefwoord | Ronde vorm |
| Touchscreen | Nee |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| LCD-type | IPS |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Connectiviteit | RGB |
| Interface | 4draads SPI |
|---|---|
| Weergavemodus | Normaal zwart |
| Overzichtsdimensie | 50,00x69.20x2.30mm |
| Bestuurder lC | ST7789V |
| Schermgrootte | 2.8“ |
| Naam | TFT LCD -display |
|---|---|
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Weergavetype | Tft |
| Oplossing | 480x800 punten |
| Kijkhoek | 178 graden. |
| Interface | 3line RGB SPI + 18bit |
|---|---|
| Richting bekijken | Vrij |
| LCD-type | Normaal zwarte AMOLED, |
| Werktemperatuur | -20℃~70℃ |
| Oppervlakte Luminancee | 250nits |
| Schermgrootte | 5 inch |
|---|---|
| Helderheid | 700 cd/m2 |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Kijkhoek | Alle |
| MAAT | 5 inch |
| Aantal pinnen | 24 pinnen |
|---|---|
| Kleurdiepte | 65K/262K |
| Werktemperatuur | -20℃~70℃ |
| Paneeltype | IPS |
| Helderheid | 300 CD/M2 |