| اندازه طرح کلی | 59.6 ( W ) mm x 108.3 ( H ) mm x 1.6 ( T ) mm |
|---|---|
| مقیاس نمایش | 4: 3 |
| مواد | TFT |
| طول Fpc | نوع اتصال FPC |
| عمل | -20 ~ +70 |
| اندازه نمایشگر | 4.3 اینچ |
|---|---|
| فناوری نور پس زمینه | LED |
| انواع رابط | RGB |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| حالت نمایش | سفید |
| اندازه ماژول | 55.26x84.69x3.35 میلی متر |
|---|---|
| قطعنامه | 480x800 |
| روشنایی | 300 سی دی در متر مربع |
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| انواع رابط | MIPI (قابل تنظیم) |
| حالت نمایش | به طور معمول سیاه |
|---|---|
| نمایش | صفحه نمایش LCD Round Round |
| بندر | شنژن |
| نوع پنل | IPS |
| کلمه کلیدی | شکل گرد |
| صفحه لمسی | خیر |
|---|---|
| فناوری نور پس زمینه | LED |
| نوع LCD | IPS |
| دمای عملیاتی | -20 ~+70 |
| قابلیت اتصال | Rgb |
| رابط | 4 سیم SPI |
|---|---|
| حالت نمایش | به طور معمول سیاه |
| بعد طرح کلی | 50.00x69.20x2.30mm |
| راننده Lc | ST7789V |
| اندازه صفحه نمایش | 2.8 اینچ |
| نام | نمایشگر LCD TFT |
|---|---|
| نسبت کنتراست | 1000:1 |
| نوع نمایشگر | TFT |
| قطعنامه | 480x800 نقطه |
| زاویه دید | 178 درجه |
| رابط | 3line spi + 18bit rgb |
|---|---|
| مشاهده جهت | رایگان |
| نوع LCD | AMOLED، به طور معمول مشکی |
| دمای کاری | -20℃~70℃ |
| لومینانس سطحی | 250 نیت |
| اندازه نمایشگر | 5 اینچ |
|---|---|
| روشنایی | 700 cd/m2 |
| نوع نمایشگر | TFT LCD |
| زاویه دید | همه |
| SIZE | 5 اینچ |
| تعداد پین ها | 24 پین |
|---|---|
| عمق رنگ | 65K/262K |
| دمای کاری | -20℃~70℃ |
| نوع پنل | IPS |
| روشنایی | 300 CD/m2 |