| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| τύπος οθόνης | TFT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Μέγεθος οθόνης | 3.5 ίντσες |
| Συνδεσιμότητα | Σύνδεση (προσαρμόσιμη) |
| Συνολικές Διαστάσεις | 235 × 143 × 6,53 χλστ |
|---|---|
| Διασύνδεση | RGB |
| Οπίσθιος φωτισμός | LED |
| Συνδέω | Συμπλέκτης |
| Τύπος προϊόντος | οθόνη tft lcd |
| Σύνδεση FPC | 40 καρφίτσες |
|---|---|
| Διεπαφή | MPU 16 |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 cd/m2 (νίτσες) |
| Μέγεθος | 2.4 ίντσες |
| IC προγράμματος οδήγησης | ST7701S |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Κανονικά μαύρο |
| Γωνία θέασης | ΟΛΟΙ |
| Μέγεθος | 3,0 ίντσα |
| Οθόνη αφής | Οχι |
| Τεχνολογία αφής | RTP |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 (νίτσες) |
| Διαστάσεις περιγράμματος | 164,9x100x6,8 mm |
| Πίνακας DOT | 800 x RGB x 480 |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Ενεργή περιοχή | 13.82 (h)*23.04 (v) mm |
| Διαστάσεις | 16.12 (h)*29.76 (v)*1.52 (d) mm |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1,06 ίντσες |
| Ενεργή περιοχή | 48,96(H)x73,44(V) |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Ενότητα 2,0 ίντσας TFT LCD |
| τύπος διεπαφής | 4Line SPI |
| Οδηγώ | ILI9488 |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικά λευκό |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
|---|---|
| Ενεργή περιοχή | 48,96×73,44 χλστ |
| Διασύνδεση | Δικαίωμα RGB/MCU |
| Φωτεινότητα | 300 CD/M2 |
| Τύπος LCD | TFT |
| Αποστολή με | DHL \ UPS \ Fedex \ EMS \ HK μετα… κ.λπ. |
|---|---|
| Διασύνδεση | 24-bit RGB διεπαφή |
| Κατεύθυνση θέασης | Στις έξι. |
| όνομα | Ενότητα επίδειξης LCD |
| Μέγεθος περιοχής εμφάνισης | 7 ίντσες |
| Γωνία θέασης | Όλα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| ψήφισμα | 240*240 |
| Οδηγώντας στοιχείο εικονοκυττάρου | A-Si TFT |
| Λέξεις-κλειδιά | 1.33 ιντσών οθόνη LCD |