| Μέγεθος οθόνης | 4 ίντσες |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | Όλη η γωνία θέασης ((80/80/80/80) |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Διασύνδεση | Mipi |
| Οπίσθιος φωτισμός | 4 LEDs |
| FPC | 15pin |
|---|---|
| Λάμψη | 250 CD/m² |
| LED αριθμός | 3LEDS |
| Ενεργή περιοχή LCD | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
| Χρώμα | Πλήρες χρώμα |
| Λειτουργία LCD | Μεταβιβαστικός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικό, Καταναλωτικό |
| Μέγεθος | 7 ίντσες |
| Διεπαφή TFT | HDMI, USB |
| Μέγεθος VA | 154,08 * ( Υ ) * 85,92 ( Π ) χλστ |
| Ψήφισμα | 1920 Χ RGB Χ 1080 |
|---|---|
| Λάμψη | 1500 cd/m² |
| Διάσταση περιγράμματος | 365,72x220,39x12,5 |
| ContrastRatio | 800:1 |
| Μέγεθος οθόνης | 15,6 ίντσες |
| Διασύνδεση | HDMI, VGA |
|---|---|
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Αναλογία εικόνας | 16:9 |
| Μέθοδος οδήγησης LCD | 1/65 Καθήκον, 1/9 Προκατάληψη, 3.0V |
| Τύπος οθόνης | ΣΤΝ, θετικό, διαφωτιστικό |
| Διάσταση περιγράμματος | 250,8 x 49,72 x 1,43 mm |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Κατεύθυνση προβολής | IPS πλήρης γωνία θέασης ((80/80/80/80) |
| Ψήφισμα | 170 x 320 |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |