| Λειτουργία LCD | Μεταβιβαστικός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικό, Καταναλωτικό |
| Μέγεθος | 7 ίντσες |
| Διεπαφή TFT | HDMI, USB |
| Μέγεθος VA | 154,08 * ( Υ ) * 85,92 ( Π ) χλστ |
| Ψήφισμα | 1920 Χ RGB Χ 1080 |
|---|---|
| Λάμψη | 1500 cd/m² |
| Διάσταση περιγράμματος | 365,72x220,39x12,5 |
| ContrastRatio | 800:1 |
| Μέγεθος οθόνης | 15,6 ίντσες |
| Διασύνδεση | HDMI, VGA |
|---|---|
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Αναλογία εικόνας | 16:9 |
| Μέθοδος οδήγησης LCD | 1/65 Καθήκον, 1/9 Προκατάληψη, 3.0V |
| Τύπος οθόνης | ΣΤΝ, θετικό, διαφωτιστικό |
| Σύνδεση FPC | 24 καρφίτσες |
|---|---|
| Διαστάσεις | 57.14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Φωτεινότητα | 420 cd/m2 |
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Αριθμός καρφιτσών | 40 καρφίτσες |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 Cd/m2 ( Προσαρμόσιμο ) |
| ContrastRatio | 1000:1 |