| LCD Modu | İletken |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel, Tüketici |
| Boyut | 7 inç |
| TFT Arayüzü | HDMI, USB |
| VA boyutu | 154,08 * (Y) * 85,92(G) mm |
| Çözünürlük | 1920 x RGB x 1080 |
|---|---|
| Parlaklık | 1500 cd/m² |
| Anahat Boyutu | 365,72x220,39x12,5 |
| KontrastRatio | 800:1 |
| Ekran Boyutu | 15,6 inç |
| Arabirim | HDMI, VGA |
|---|---|
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| LCD sürüş yöntemi | 1/65 görev, 1/9 önyargı, 3.0V |
| Ekran Tipi | STN, pozitif, transflektif |
| FPC Bağlantısı | 24 pin |
|---|---|
| Boyutlar | 57,14x96,85x1,95 mm |
| Ödeme Koşulları | 420 cd/m2 |
| Ekran tipi | lcd tft |
| Depolama sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Pim numarası | 40pin |
| Yüzey Parlaklığı | 300 Cd/m2 ( Özelleştirilebilir ) |
| KontrastRatio | 1000:1 |