| LCD -modus | Overdraag |
|---|---|
| Applicatie | Industrieel, consument |
| Maat | 7 inch |
| TFT-interface | HDMI, USB |
| VA-maat | 154,08 * (H) * 85,92 (B) mm |
| Oplossing | 1920 X RGB X 1080 |
|---|---|
| Helderheid | 1500 cd/m² |
| Overzichtsdimensie | 365,72x220,39x12,5 |
| ContrastRatio | 800:1 |
| DisplaySize | 15,6 inch |
| Interface | HDMI, VGA |
|---|---|
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| LCD-rijmethode | 1/65 belasting, 1/9 Bias, 3,0 V |
| Type scherm | STN, positief, transreflectief |
| FPC-verbinding | 24 pinnen |
|---|---|
| Afmetingen | 57.14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Luminantie | 420 cd/m2 |
| Schermtype | lcd-tft |
| Bewaartemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Pinnen nummer | 40 pinnen |
| Oppervlakteluminantie | 300 CD/m2 (aanpasbaar) |
| ContrastRatio | 1000:1 |