| Μέγεθος περιγράμματος | 31,52x34,72x1,51 χλστ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Σύνδεση FPC | 50 ακίδες |
| Οθόνη αφής | Προαιρετικό ωμικό ή χωρητικό |
| Ψήφισμα | 344x476 |
| Φωτεινότητα | 300 Cd/m2 |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Βάθος χρώματος | 16,7 εκατομμύρια χρώματα |
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
|---|---|
| Λάμψη | 1000 cd/m² |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Αριθμός καρφιτσών | 30 καρφίτσες |
| Κατεύθυνση προβολής | 85°/85°/85°/85° (CR≥10) |
| Ελαφριά πηγή | Λευκό LED*6 |
|---|---|
| λάμψη | 250 CD/m² |
| Τύπος εμφάνισης | TN |
| Οπίσθιος φωτισμός | 4 LEDs |
| Μέγεθος οθόνης | 2,8 ίντσες |
| Πηγή φωτός | Λευκός λυχνία |
|---|---|
| Ψήφισμα | 48X88 |
| Χρωματιστά | Μονοχρώμα (Λευκό) |
| Γωνία θέασης | Όλες οι γωνίες εξέτασης |
| Διασύνδεση | 12C |
| Τάση λειτουργίας | 3.3V / 5V |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0,18 χλστ |
| Συνολικές Διαστάσεις | 35.1 x 30,9 x 3 mm |
| Αναλογία αντίθεσης | Έως 10.000: 1 |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +70°C |
|---|---|
| Συνδέω | Συγκόλληση/Hotbar (προσαρμόσιμο) |
| Τάση λειτουργίας | 3,3V |
| Aspectratio | 16:9 |
| Διαστάσεις περιγράμματος | 26.7x19.26x1.41 (mm) |
| Μέγεθος ενότητας | 24.74*16.9*1.42 (mm) |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Σύνδεση FPC | 30 καρφίτσες |
| Τύποι διασύνδεσης | 6800/8080 παράλληλο, 4-σύρμα SPI και I2C |
| Προβολή γωνιών | Όλες οι γωνίες εξέτασης |
| τύπος διεπαφής | SPI/I2C |
|---|---|
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20 έως 70 βαθμοί Κελσίου |
| Ανάλυση | 128x64 εικονοκύτταρα |
| Συμβατότητα | Αρδινούνο, Ράσμπερυ Πι, κλπ. |
| Τύπος πολωτήρα | Μετακλαστική |
| Τύπος LCD | IPS |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Αριθμός PIN | 10 Καρφίτσα |
| Μέγεθος οθόνης | 1.54 ίντσες |
| μέγεθος μονάδας | 31,52 x 33,72 x 1,94 Μέγ.(D) χλστ |