| Drive Duty | 1/64 Duty |
|---|---|
| Number Of Pixels | 128*32 |
| Active Area | 55.02(W) x13.10(H) mm |
| View Area | 57.02(W) x15.10(H) mm |
| Response Time | 10µs |
| Durability | Varies, typically between 20,000-100,000 hours |
|---|---|
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Panel Size | 1.54 inch (diagonal) |
| Lcm Interface | I2C |
| Type | OLED |
| Arka ışık | 4 çipli beyaz LED, 4PVF =3.2+1.0V;IF=80mA |
|---|---|
| Karar | Modele Göre Değişir |
| Görüntüle | oled |
| Kontrast Oranı | Modele Göre Değişir |
| Türü | PMOLED |
| Tepki Süresi | 0,01 Milisaniyeden Az |
|---|---|
| dokunmatik panel | Bir kez hücre dokunuşu |
| Etkin Alan | 35.052 ((W) x17.516 ((H) mm |
| Boyut | 1,54 inç |
| LCD sürücü IC'si | SPD0301ZD |
| Anahat Boyutu | 85 mm (U) * 64 mm (G) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Ekran türü | TFT |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Arayüz | RS232 / TTL |
| Genel Boyutlar | 34,3 × 45,5 × 3,8 mm |
|---|---|
| paneli tipi | LCD |
| Arayüz türleri | I2C |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ℃ ila +85 ℃ |
| Ödeme Koşulları | 60 Cd/m2 |
| Anahat Boyutu | 31,52x34,72x1,51 mm |
|---|---|
| Ekran tipi | lcd tft |
| FPC Bağlantısı | 50 PIN |
| Dokunmatik ekran | İsteğe bağlı dirençli veya kapasitif |
| Çözünürlük | 344x476 |
| Ödeme Koşulları | 300 Cd/m2 |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Renk Derinliği | 16,7 milyon renk |
| Ekran tipi | lcd tft |
| Ekran tipi | TFT |
| Ekran tipi | lcd tft |
|---|---|
| Parlaklık | 1000 cd/m² |
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Pim numarası | 30 pim |
| Görüntüleme Yönü | 85 °/85 °/85 °/85 ° (CR010) |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
|---|---|
| Parlaklık | 250 CD/M² |
| Ekran tipi | TN |
| Arka ışık | 4 LED |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç |