| Renkler | 262K |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila +70 ° C |
| FPC Bağlantısı | 10 iğne |
| Görüş Açısı | IPS, Tüm Görüş Açıları |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| AA Boyutu | 43.20 x 57.60 mm |
|---|---|
| Anahat Boyutu | 50(G) X 69,2(U) X 2,35(D) mm |
| Çözünürlük | 480x640 nokta |
| Bağlayıcı | FPC konektör tipi |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Pimler | 50 PIN |
|---|---|
| Modül Boyutu | 120,7(Uzunluk) X 76,3(G) X 2,8(D) mm |
| Kontrast Oranı | 800:1 |
| Arayüz türleri | RGB |
| Bağlantı | Bağlantı / ZIF |
| Temas noktaları | 2 ~ 10 Mevcut |
|---|---|
| Saha | 0,5 mm |
| Yüzey Hardnes | ≥7H |
| Cam Buzlu Hardnes | 1.1mm Ito Cam |
| Anahat boyutu | 105.5*66.2*2.95mm |
| Panel tipi | TFT |
|---|---|
| Ekran Rengi | Beyaz Mavi isteğe bağlı |
| Dokunmatik ekran | Dokunmatik Ekransız (Opsiyonel) |
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |
| Bağlantı | Lehimleme/Hotbar (özelleştirilebilir) |
| Genel Boyutlar | 24,74x16,9x1,42 (mm) |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |
| Aktif Alan | 21.74 x 10.86 (mm) |
| Görüş Açısı | Tüm Görüş Açıları |
| Pin numarası | 30pin |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila +85°C |
|---|---|
| Bağlamak | 4 telli SPI Arayüzü |
| Anahat Boyutu | 100,5(Uzunluk) X 33,5(G) X 6,3(D) mm |
| Ekran Modu | Pasif Matris |
| Sürüş Yöntemi | 1/64 Görev döngüsü |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C'den +70°C'ye kadar (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Anahat Ekran Boyutu | 47,0(U) X 43,0(G) X 13,8(D) Mm |
| Piksel sayısı | 128*64 |
| Arayüz | 12c |
| Sürücü IC'si | SSD1309 veya eşdeğer |
| Yüzey Parlaklığı | 60 Cd/m2(sirke) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40~+85°C |
| Piksel Aralığı | 0,13x0,13 (mm) |
| Görüntüleme yönü | Tüm Görüş Açıları |
| Pin numarası | 14 Pin (Özelleştirilebilir) |
| Taslak | 15 X 15 X 2.42 (mm) |
|---|---|
| Görüntülemek | OLED |
| Ekran Modu | Pasif Matris |
| FPC | 4 pim |
| Piksel boyutu | 0,155x0,155 (mm) |