| Işık kaynağı | Beyaz LED |
|---|---|
| Çözünürlük | 48X88 |
| Renkler | Tek renkli (Beyaz) |
| Görüş Açısı | Tüm Görüş Açıları |
| Arayüz | 12c |
| Çalışma Gerilimi | 3.3V / 5V |
|---|---|
| Piksel Aralığı | 0,18 mm |
| Genel Boyutlar | 35,1x30,9x3 mm |
| Kontrast Oranı | 10.000:1'e kadar |
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
|---|---|
| Bağlamak | Lehimleme/Hotbar (özelleştirilebilir) |
| Çalışma voltajı | 3.3V |
| En boy oranı | Beyaz |
| Anahat Boyutları | 26,7x19,26x1,41 (mm) |
| Modül Boyutu | 24,74*16,9*1,42 (mm) |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| FPC Bağlantısı | 30 pim |
| Arayüz türleri | 6800/8080 paralel, 4 telli SPI ve I2C |
| Bakış açıları | Tüm Görüş Açıları |
| Arayüz türü | SPI/I2C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı | -20 ila 70 Santigrat Derece |
| Karar | 128x64 piksel |
| Uyumluluk | Arduino, Raspberry Pi, vb. |
| Polarizör Tipi | transflektif |
| LCD tipi | IPS |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Pin numarası | 10pin |
| Ekran Boyutu | 1,54 inç |
| Modül Boyutu | 31,52 x 33,72 x 1,94Maks(D) mm |
| Renkler | 262K |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Aktif alan | 13.82 (h)*23.04 (v) mm |
| Boyutlar | 16.12 (h)*29.76 (v)*1.52 (d) mm |
| BOYUT | 1.06 inç |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Ekran Boyutu | 2,2 inç |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Bağlantı | Takma (özelleştirilebilir) |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
|---|---|
| Aktif alan | 48,96×73,44 mm |
| Arayüz | RGB/MCU isteğe bağlı |
| Parlaklık | 300 CD/M2 |
| LCD tipi | TFT |
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | İsteğe bağlı dirençli veya kapasitif |
| AA Boyutu | 10,8(Y) x 21,7 (D) mm |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |