| Τύπος διεπαφής | LVDS |
|---|---|
| Τύπος LCD | RTP |
| Μέγεθος | 8.0 |
| Ψήφισμα | 1024*768 |
| Μέγεθος ενότητας | 174,00×136,00×2,45 χλστ |
| Πίνακας DOT | 720 x RGB x 720 |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30~80 |
| Λειτουργία εμφάνισης | TFT, μεταδιδόμενο |
| Dot Pitch (Π×Υ) | 0,1462*0,1462 |
| Θερμοκρασία | -20 ~ +70 |
| Τύπος LCD | IPS |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Αριθμός PIN | 10 Καρφίτσα |
| Μέγεθος οθόνης | 1.54 ίντσες |
| μέγεθος μονάδας | 31,52 x 33,72 x 1,94 Μέγ.(D) χλστ |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό λευκό |
| Τύπος LCD | IPS |
| Διαστάσεις | 19.65 (h)*36.76 (v)*1.6 (d) mm |
| Μέγεθος | 1.47inches |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Μέγεθος οθόνης | 1.22inches |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Ενεργός χώρος | Ø = 30,96 mm |
| Τρόπος TFT | TFT, μεταδιδόμενο |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Πίσω φως | τέσσερα Λευκά LED |
| Προέλευση | Κίνα |
| Active Area | 36.72mm×48.96mm |
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ° C έως +70 ° C |
| Σύνδεση FPC | 10 ΚΑΡΦΙΤΣΕΣ |
| Γωνία θέασης | IPS, όλες οι γωνίες θέασης |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Όνομα | Μονάδα οθόνης LCD με τμήματα |
|---|---|
| Χρώμα του φόντου | Μαύρος |
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 12 η ώρα |
| Δασμός | 1/8 |
| Vop | 3V |
| Περιγράμμιση διαστάσεων | 50 χιλ. * 69,20 χιλ. * 2,3 χιλ. |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~ +80 |
| Μέγεθος οθόνης | 20,8 ίντσες. |
| Τύποι σημάτων | 4-καλώδιο αντιστάτης TP |
| Επιλογή Tp | με ανθεκτικό πάνελ αφής |
| Ενεργός χώρος | 61.88 (h) x 123.77 (v) |
|---|---|
| Μέγεθος | 5.45inch |
| Γωνιά προβολής | Ολοι |
| Τύπος εμφάνισης | TFT LCD |
| Τύπος πάνελ | οθόνη υγρού κρυστάλλου |