| Πηγή φωτός | Λευκός λυχνία |
|---|---|
| Ψήφισμα | 48X88 |
| Χρωματιστά | Μονοχρώμα (Λευκό) |
| Γωνία θέασης | Όλες οι γωνίες εξέτασης |
| Διασύνδεση | 12C |
| Ενεργός χώρος | 61.88 (h) x 123.77 (v) |
|---|---|
| Μέγεθος | 5.45inch |
| Γωνιά προβολής | Ολοι |
| Τύπος εμφάνισης | TFT LCD |
| Τύπος πάνελ | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Προαιρετικό ωμικό ή χωρητικό |
| Μέγεθος AA | 10,8 (Υ) x 21,7 (V) mm |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Μέγεθος οθόνης | 0,96 ίντσες |
| Τύπος LCD | IPS |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Αριθμός PIN | 10 Καρφίτσα |
| Μέγεθος οθόνης | 1.54 ίντσες |
| μέγεθος μονάδας | 31,52 x 33,72 x 1,94 Μέγ.(D) χλστ |
| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 |
|---|---|
| Διασύνδεση | SPI |
| Μέγεθος οθόνης | 2.2 ίντσες |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Συνδεσιμότητα | Σύνδεση (προσαρμόσιμη) |
| Μέγεθος AA | 430,20 x 57,60 mm |
|---|---|
| Διάσταση περιγράμματος | 50(Π) Χ 69,2(Μ) Χ 2,35(Τ) χλστ |
| Ψήφισμα | 480x640 σημεία |
| Συνδετήρας | Τύπος συνδετήρων FPC |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |
| Συνολικές Διαστάσεις | 240,74 x 16,9 x 1,42 (mm) |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 0,96 ίντσες |
| Ενεργή περιοχή | 210,74 x 10,86 (mm) |
| Γωνία θέασης | Όλες οι γωνίες εξέτασης |
| Αριθμός PIN | 30 PIN |
| μέγεθος μονάδας | 54.46 (h) × 82.94 (w) × 2.2 (t) mm |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Οχι |
| Τύπος εμφάνισης | TFT LCD |
| Ενεργός χώρος | 48.96 (h) × 73.44 (w) mm |
| Χρωματιστά | 262K |
| Τύπος οθόνης | TFT |
|---|---|
| Διαστάσεις | 34.4 * 29 mm * 2.2 t |
| Μέγεθος | 1.44inches |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
| Έγχρωμη γκάμα | RGB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως +70°C (προσαρμόζεται) |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης περιγράμματος | 47,0(L) X 43,0(W) X 13,8(T) Mm |
| Αριθμός εικονοστοιχείων | 128*64 |
| Διασύνδεση | 12C |
| IC μονάδας δίσκου | SSD1309 ή ισοδύναμο |