| Schermgrootte | 1,44 inch |
|---|---|
| Kijkhoek | 12 uur |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Aanraakscherm | Nee |
| Schuilplaats | 250 Cd/m2 |
| Kijkhoek | 3 uur |
|---|---|
| VA-maat | 50,5(B)* 88,5(H) mm |
| Actief gebied | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |
| Display -technologie | LCD |
| Schuilplaats | 160 CD/M2 |
| FPC-verbinding | 24 pinnen |
|---|---|
| Afmetingen | 57.14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Luminantie | 420 cd/m2 |
| Schermtype | lcd-tft |
| Bewaartemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Contrastverhouding | 800: 1 |
|---|---|
| Maat | 5 inch |
| producttype | TFT LCD-scherm |
| Display -technologie | LCD-scherm |
| Schuilplaats | 350 Cd/m2 |
| Kleurengamma | RGB |
|---|---|
| Maat | 1.22 inch. |
| LCD-type | TFT |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Kijkhoek | 80° alle richtingen (CR ≥ 10) |
| Algemene afmetingen | 34,3 × 45,5 × 3,8 mm |
|---|---|
| paneeltype | LCD-scherm |
| Interfacetypen | I2C |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ℃ tot +85 ℃ |
| Luminantie | 60 CD/m2 |
| Omtrekgrootte | 31,52x34,72x1,51 mm |
|---|---|
| Schermtype | lcd-tft |
| FPC-verbinding | 50 pinnen |
| Touchscreen | Optioneel resistief of capacitief |
| Oplossing | 344x476 |
| Luminantie | 300 CD/m2 |
|---|---|
| Weergavetype | TFT LCD |
| Kleurdiepte | 16.7 miljoen kleuren |
| Schermtype | lcd-tft |
| Schermtype | TFT |
| Schermtype | lcd-tft |
|---|---|
| Helderheid | 1000 cd/m² |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Pinnen nummer | 30 pinnen |
| Kijkrichting | 85°/85°/85°/85° (CR≥10) |