| LCD-type | Tft |
|---|---|
| Weergavemodus | TFT/TRANSMISSIVE |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Omtrekgrootte | 155,2*88,2*5,00 mm |
| Lichtbron | Wit LED |
|---|---|
| Oplossing | 48X88 |
| Kleuren | Monochroom (wit) |
| Kijkhoek | Alle het Bekijken Hoeken |
| Interface | 12c |
| Actief gebied | 61.88 (h) x 123.77 (v) |
|---|---|
| Maat | 5.45 inch |
| Kijkhoek | Alle |
| Type weergave | TFT LCD |
| Paneeltype | LCD |
| LCD-type | IPS |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Pin -nummer | 10Pin |
| Schermgrootte | 1.54 inch. |
| modulegrootte | 31,52 x 33,72 x 1,94Max(D) mm |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Schermgrootte | 2.2 inch |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Connectiviteit | Aansluiten (aanpasbaar) |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
|---|---|
| Touchscreen | Optioneel resistief of capacitief |
| AA Grootte | 10,8 (H) x 21,7 (V) mm |
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| Schermgrootte | 0,96 inch |
| AA-formaat | 43.20 x 57,60 mm |
|---|---|
| Overzichtsdimensie | 50(B) X 69,2(L) X 2,35(T) mm |
| Oplossing | 480x640 punten |
| Connector | FPC-schakelaartype |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Algemene afmetingen | 240,74 x 16,9 x 1,42 (mm) |
|---|---|
| Weergavegrootte | 0,96 inch |
| Actief gebied | 210,74 x 10,86 (mm) |
| Kijkhoek | Alle het Bekijken Hoeken |
| Pin -nummer | 30PIN |
| modulegrootte | 54.46 (h) × 82.94 (w) × 2.2 (t) mm |
|---|---|
| Aanraakscherm | Nee |
| Type weergave | TFT LCD |
| Actief gebied | 48.96 (h) × 73.44 (w) mm |
| Kleuren | 262K |
| Schermtype | Tft |
|---|---|
| Afmetingen | 34,4 * 29 mm * 2,2 T |
| Maat | 1,44 inch |
| Touchscreen | NEE |
| Kleurengamma | RGB |