| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot +70°C (aanpasbaar) |
|---|---|
| Grootte van het scherm | 47,0(L) X 43,0(B) X 13,8(T) mm |
| Aantal pixels | 128*64 |
| Interface | 12c |
| Aandrijf-IC | SSD1309 of gelijkwaardig |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
|---|---|
| Weergavemodus | Normaal wit |
| LCD -type | IPS |
| Afmetingen | 19,65(H)*36,76(V)*1,6(D)mm |
| Maat | 1,47 inch |
| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Schermgrootte | 1,22 inch |
| Schermtype | Tft |
| Actief gebied | Ø = 30,96 mm |
| TFT-Wijze | Transmissive TFT, |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| Achterlicht | vier witte LED |
| Oorsprong | China |
| Actief gebied | 36,72 mm × 48,96 mm |
| Luminantie | 300 CD/m2 |
|---|---|
| Oplossing | 320 x 480 pixels |
| Interfacetypen | 16-bit parallel (DBI type B) |
| Aanraakscherm | met resistief aanraakpaneel |
| Kleurdiepte | 16.7 miljoen kleuren |