| دمای عملیاتی | -30 درجه سانتیگراد تا +85 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| اتصال | 4 سیم رابط SPI |
| اندازه طرح کلی | 100.5 (L) X 33.5 (W) X 6.3 (T) میلیمتر |
| حالت نمایش | ماتریس منفعل |
| روش رانندگی | 1/64 چرخه کار |
| نوع پنل | TFT |
|---|---|
| رنگ نمایشگر | سفید آبی اختیاری |
| صفحه لمسی | بدون صفحه نمایش لمسی (اختیاری) |
| اندازه صفحه نمایش | 0.96 اینچ |
| اتصال | لحیم کاری / هاتبار (قابل تنظیم) |
| شماره پین | 13 پین |
|---|---|
| اندازه | 0.96 اینچ |
| وضوح | 128 × 64 |
| اندازه VA | 11.86 (W) x 22.74 (H) mm |
| صفحه لمسی | هیچ |
| رنگ | سفید |
|---|---|
| منطقه فعال | 29.42 (W) x14.7 (H) میلی متر |
| رابط | رابط 6800/8080، رابط سریال 4 سیم، I2C |
| زاویه مشاهده | 160 درجه |
| اندازه | 1.3 اینچ |
| طرح کلی | با توجه به نقاشی طرح ضمیمه |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0.7*0.7mm |
| نمایش | OLED |
| اتصال FPC | 4pin ، لحیم کاری |
| دامنه اندازه | 1.3 اینچ |
| Pixel Pitch | 0.23 * 0.23 (میلی متر) |
|---|---|
| منطقه فعال | 14.10 (W) x 28.82 (ساعت) میلی متر |
| تحمل کلی | +/-0.2 میلی متر |
| دامنه اندازه | 1.3 اینچ |
| جهت مشاهده | 160 درجه |
| زمان پاسخ | کمتر از 0.01 میلی ثانیه |
|---|---|
| صفحه لمسی | لمس Oncell |
| منطقه فعال | 35.052 (عرض) x 17.516 (ارتفاع) میلیمتر |
| اندازه | 1.54 اینچ |
| آی سی درایور LCD | SPD0301ZD |
| نور پس زمینه | 4 تراشه LED سفید ، 4pvf = 3.2+1.0V ؛ if = 80ma |
|---|---|
| قطعنامه | بر اساس مدل متفاوت است |
| نمایش | OLED |
| نسبت کنتراست | بر اساس مدل متفاوت است |
| نوع | PMOLED |
| Durability | Varies, typically between 20,000-100,000 hours |
|---|---|
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Panel Size | 1.54 inch (diagonal) |
| Lcm Interface | I2C |
| Type | OLED |
| Driver Ic | SPD0301 |
|---|---|
| Sizes Range | 1.54 inch |
| Display Color | Blue or White or Yellow |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Backlight | 4 chip white LED, 4PVF =3.2+1.0V;IF=80mA |