| Układ scalony sterownika | ST7701S |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Normalnie czarny |
| Kąt widzenia | Wszystko |
| Rozmiar | 3,0 cala |
| Ekran dotykowy | NIE |
| Ekran dotykowy | Opcjonalny dotyk rezystancyjny lub pojemnościowy |
|---|---|
| Wymiary szkła nakrywkowego | Możliwość dostosowania |
| Rozmiar ekranu | 2.2 cali |
| Temperatura robocza | -20 do 70 °C |
| Jasność | 800 cd/m2 |
| FPC | 15pin |
|---|---|
| Jasność | 250 CD/m² |
| Numer LED | 3leds |
| Obszar aktywny LCD | 27,72 (h)*27,72 (v) mm |
| Kolor | Pełny kolor |
| Tryb LCD | Transmisyjny |
|---|---|
| Aplikacja | Przemysłowy, Konsument |
| Rozmiar | 7 cali |
| Interfejs TFT | HDMI, USB |
| Wielkość VA | 154,08 * (wys.) * 85,92 (szer.) mm |
| Napięcie robocze | 3,3 V |
|---|---|
| Obszar aktywny Tft | 95,04 (szer.)*53,856 (wys.) mm |
| Temperatura pracy | -20°C do 70°C |
| Luminacja | 300 cd/m2 |
| Rozmiar modułu | 105,5 (w)*67,2 (h)*4,95 (t) mm |
| Numer LED | 3leds |
|---|---|
| Zasilanie | 2,8 V |
| Kierunek oglądania | 12:00 |
| Rozmiar ekranu | 1,54 cala |
| Układ scalony sterownika | ST7789T3 |
| nazwa | Mały wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Jasność | 300 CD/M2 |
| Słowa kluczowe | Wyświetlacz LCD o pojemności 2,95 cala |
| Układ scalony sterownika | ST7701S |
| Wysyłka wg | Dhl \ ups \ fedex \ ems \ hk post ... itd |
|---|---|
| interfejs | 24-bitowy interfejs RGB |
| Kierunek patrzenia | Godzina szósta |
| nazwisko | Moduł wyświetlacza LCD |
| Rozmiar obszaru wyświetlania | 7 cali |
| Kąt widzenia | Wszystko |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| rezolucja | 240*240 |
| Element jazdy pikseli | A-SI TFT |
| Słowa kluczowe | Wyświetlacz LCD 1,33 cala |
| interfejs | HDMI, VGA |
|---|---|
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Metoda jazdy LCD | 1/65 służby, 1/9 stronniczości, 3,0 V |
| Typ wyświetlacza | STN, dodatnia, transfleksyjna |