| Technologia podświetlenia | Prowadzony |
|---|---|
| obszar aktywny | 154,21 × 85,92 mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +70°C |
| Interfejs CTP | I2C |
| Jasność | 200 cd/m² |
| Kołki | 50 PIN-ów |
|---|---|
| Rozmiar modułu | 120,7 (dł.) X 76,3 (szer.) X 2,8 (gł.) mm |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 |
| Typy interfejsów | RGB |
| Połączenie | Wtyczka / ZIF |
| Liczba pinów | 25 pinów |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Układ pikseli | Pasek RGB |
| Kąt widzenia | 12:00 |
| Ekran dotykowy | Opcjonalny dotyk rezystancyjny lub pojemnościowy |
| Obszar aktywny | 27,72 (h)*27,72 (v) mm |
|---|---|
| Temperatura peracyjna | -20 ~+70 |
| Typ | LCD |
| Zobacz kierunek | Wszystko |
| Kolor | Pełny kolor |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Ekran dotykowy | Z |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar modułu (w*h*t) | 70,6*203,48*4,6 |
| Rozmiar | 7,84 cala |
| Pitch kropki | 0.0975*0.0975 |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| rozmiar modułu | 44×44×3,09 mm |
| Światła LED z podświetlenia | 2 diody LED |
| Interfejs | Interfejs BITowy SPI 4-liniowy |
| Interfejs | MIPI 2 Pas |
|---|---|
| Wielkość VA | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Kierunek oglądania | godzina 9 |
| Rezolucja | 480 * 640 punktów |
| Typ LCD | CTP |
| Luminancja powierzchni | 300 cd/m2 (nitów) |
|---|---|
| Zabarwienie | 262 tys |
| Układ pikseli | Pionowy pasek RGB |
| współczynnik proporcji | 16:9 |
| Obszar aktywny | 61,56 (wys.) x 109,53 (pion.) |
| Kąt widzenia | 12:00 |
|---|---|
| Jasność | 300 cd/m2 (nitów) |
| Rozmiar wyświetlacza | 2,4 cala |
| Temperatura pracy | -20°C do 70°C |
| Interfejs | SPI (można dostosować) |
| Rozmiar ekranu | 4 cale |
|---|---|
| Kierunek oglądania | Cały kąt widzenia (80/80/80/80) |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | Mipi |
| Podświetlenie | 4 diody LED |