| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
|---|---|
| actief gebied | 154,21 × 85,92 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| CTP -interface | I2C |
| Helderheid | 200 cd/m² |
| Pinnen | 50 pinnen |
|---|---|
| Modulegrootte | 120.7 ((L) X 76.3 ((W) X 2.8 ((T) mm |
| Contrastverhouding | 800:1 |
| Interfacetypen | RGB |
| Verbinding | Plugging / ZIF |
| Pinnen nummer | 25pins |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Pixelarrangement | RGB-streep |
| Kijkhoek | 12:00 uur |
| Touchscreen | Optionele resistieve of capacitieve aanraking |
| Actief gebied | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
|---|---|
| Perationtemperatuur | -20~+70 |
| Type | LCD-scherm |
| Richting bekijken | Alle |
| Kleur | Volledige kleur |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
|---|---|
| Aanraakscherm | Met |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Grootte van de module (W*H*T) | 70,6*203,48*4,6 |
| Maat | 7,84 inch |
| Stipveld | 0.0975*0.0975 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| modulegrootte | 44 × 44 × 3,09 mm |
| LED-achterlicht | 2 LED's |
| Interface | SPI 4 Lijn BIT-interface |
| Interface | MIPI 2lane |
|---|---|
| VA-maat | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Richting bekijken | 9 uur |
| Oplossing | 480 * 640 punten |
| LCD-type | CTP |
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Kleuren | 262K |
| Pixelarrangement | RGB verticale streep |
| aspectverhouding | 16:9 |
| Actief gebied | 61,56(H)x109,53(V) |
| Kijkhoek | 12 uur |
|---|---|
| Helderheid | 300 cd/m2 ((nits) |
| DisplaySize | 2,4 inch |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Interface | SPI (kan worden aangepast) |
| Schermgrootte | 4 inch |
|---|---|
| Richting bekijken | Alle gezichtshoeken ((80/80/80/80) |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Interface | MIPI |
| Achtergrondverlichting | 4 LEDs |