| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
|---|---|
| aktif alan | 154,21×85,92 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| CTP Arayüzü | I2C |
| Parlaklık | 200 cd/m² |
| Pimler | 50 PIN |
|---|---|
| Modül Boyutu | 120,7(Uzunluk) X 76,3(G) X 2,8(D) mm |
| Kontrast Oranı | 800:1 |
| Arayüz türleri | RGB |
| Bağlantı | Bağlantı / ZIF |
| Pim numarası | 25pin |
|---|---|
| Arka Işık Türü | Nükleer Santral |
| Piksel düzenlemesi | RGB-Şerit |
| Görüş Açısı | 12:00 |
| Dokunmatik ekran | İsteğe bağlı dirençli veya kapasitif dokunma |
| Aktif alan | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
|---|---|
| PERATION Sıcaklığı | -20 ~+70 |
| Tip | LCD |
| Yönü Görüntüle | Tüm |
| Renk | Tam renkli |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | İle |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Modül Boyutu (W*H*T) | 70,6*203,48*4,6 |
| Boyut | 7,84 inç |
| Nokta | 0,0975*0,0975 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Modül Boyutu | 44×44×3,09 mm |
| Arka ışık LED'leri | 2 LED |
| Arayüz | SPI 4 Hatlı BIT Arayüzü |
| Arayüz | MIPI 2Şerit |
|---|---|
| VA boyutu | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Görüntüleme yönü | saat 9 |
| Çözünürlük | 480*640 Nokta |
| LCD tipi | CTP |
| Yüzey Parlaklığı | 300 cd/m2(nit) |
|---|---|
| Renkler | 262K |
| Piksel düzenlemesi | RGB Dikey Şerit |
| en boy oranı | 16:9 |
| Aktif alan | 61,56(Y)x109,53(D) |
| Görüş Açısı | saat 12 |
|---|---|
| Parlaklık | 300 cd/m2(nit) |
| Ekran Boyutu | 2,4 inç |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Arayüz | SPI (Özelleştirilebilir) |
| Ekran Boyutu | 4 inç |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Tüm Görüş Açısı(80/80/80/80) |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Arayüz | MIPI |
| Arka ışık | 4 LED |