| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
|---|---|
| ενεργή περιοχή | 154,21×85,92 χλστ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +70°C |
| Διασύνδεση CTP | I2C |
| Λάμψη | 200 cd/m² |
| Καρφίτσες | 50 ακίδες |
|---|---|
| Μέγεθος ενότητας | 120.7(L) X 76.3(W) X 2.8(T) mm |
| Αναλογία αντίθεσης | 800:1 |
| Τύποι διασύνδεσης | RGB |
| Σύνδεση | Συμπλέκτης / ZIF |
| Αριθμός καρφιτσών | 25pins |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διάταξη εικονοστοιχείων | Στρώμα RGB |
| Γωνία θέασης | 12:00 |
| Οθόνη αφής | Προαιρετική αντίσταση ή χωρητική αφή |
| Ενεργή περιοχή | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία Peration | -20~+70 |
| Τύπος | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Προβολή κατεύθυνσης | Όλα |
| Χρώμα | Πλήρες χρώμα |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Με |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Μέγεθος μονάδας (W*H*T) | 70.6*203.48*4.6 |
| Μέγεθος | 7,84 ίντσες |
| Κουκκίδα | 0.0975*0.0975 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| μέγεθος μονάδας | 44 × 44 × 3,09 χιλιοστά |
| Φώτα LED για φώτα πίσω | 2 LEDS |
| Διασύνδεση | SPI 4 Γραμμική διεπαφή BIT |
| Διασύνδεση | Mipi 2lane |
|---|---|
| Μέγεθος VA | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Κατεύθυνση προβολής | 9 η ώρα |
| Ψήφισμα | 480 * 640 κουκκίδες |
| Τύπος LCD | CTP |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 cd/m2 (νίτσες) |
|---|---|
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
| Διάταξη εικονοστοιχείων | Κάθετη λωρίδα RGB |
| αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
| Ενεργή περιοχή | 61,56(H)x109,53(V) |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
|---|---|
| Λάμψη | 300 cd/m2 (νίτσες) |
| Μέγεθος οθόνης | 2,4 ίντσες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Διεπαφή | SPI (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Μέγεθος οθόνης | 4 ίντσες |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | Όλη η γωνία θέασης ((80/80/80/80) |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Διασύνδεση | Mipi |
| Οπίσθιος φωτισμός | 4 LEDs |