| Temperatura pracy | -20~+70℃ |
|---|---|
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Rodzaj paneli | Wyświetlacz LCD IPS TFT |
| Opcja TP | O pojemnościowym panelu dotykowym |
| Luminacja | 250cd/m2 |
| Punkty dotykowe | 2 ~ 10 dostępnych |
|---|---|
| Poziom | 0,5 mm |
| Hardnes powierzchni | ≥7 godzin |
| Szkło matowe hardnes | Glass 1,1 mm |
| Wymiar zarysu | 105,5*66,2*2,95 mm |
| Układ pikseli | SPI |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Luminace | 300cd/m2 |
| Wymiar zarysu | 54,48 (wys.) x 84,71 (szer.) x 3,40 (gł.) (mm) |
| Temp operacji | -20 ~ +70 |
| Kolor Gamut | RGB |
|---|---|
| Numer pin | 40 PIN |
| Luminancja powierzchni | 500 cd/m2 |
| Łączyć | ZIF FPC 46mm |
| Typ ekranu | TFT |
| Technologia | LCD |
|---|---|
| Rozmiar konturu | 46,2 x 64,98 x 1,61 mm |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Tryb wyświetlania | TFT/TRANSMISYJNY |
| Kąty widzenia | Wszystko |
|---|---|
| Interfejs TFT | MPU 8/16 bitów |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Rozmiar panelu | 2,2 cala (przekątna) |
| Kierowca Ic | Przemysłowe ILI2511 |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Połączenie FPC | 51 szpilów |
| Interfejs | RGB |
| Rozmiar | 4 cale |
| Ekran dotykowy | RTP |
| Dotknij technologii | RTP |
|---|---|
| Jasność | 300 cd/m2 (nitów) |
| Wymiary zarysu | 164,9 x 100 x 6,8 mm |
| Matryca punktowa | 800xRGBx480 |
| Typ ekranu | TFT |
| Tryb LCD | Transmisyjny |
|---|---|
| dotykać | RTP |
| Wyświetl kolory | 16,7m |
| Wielkość VA | 154 mm * 57 mm |
| Moc rozdzielcza | 800*320 |
| Piksel | 0,180 (szer.) × 0,180 (wys.) (mm |
|---|---|
| Interfejs LCD | Pasek RGB |
| Rezolucja | 640 RGB (wys.) x 480 (p.) |
| Opcja TP | z rezystancyjnym panelem dotykowym |
| Typ ekranu dotykowego | Rezystancyjny ekran dotykowy |