| skres modułu | 120,7 (wys.) x 57,08 (pion.) x 3,10 (MAKS.) (góra) |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 4,6 cala |
| Interfejs | 24-bitowy interfejs RGB |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Obszar aktywny Tft | 48,96*73,44 |
|---|---|
| Kierunek oglądania | godzina 12 |
| Konfiguracja piksela | Pionowy pasek RGB |
| Światło tylne Światłość | 220 cd/m2 |
| Typ LCD | STN pozytywny |
| Typ panelu | Tft |
|---|---|
| Odświeżanie | 60 Hz |
| Rozmiar | 2,4 cala |
| Zabarwienie | 262 tys |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Wyświetl kolory | 65 tys |
|---|---|
| Tryb TFT | TFT, transmisyjny |
| Rozstaw kropek | 0,162 (szer.) X 0,162 (wys.) |
| Model układu scalonego sterownika | ILI9327 |
| Rozmiar modułu | 45,04 mm * 77,0 mm * 25,0 mm T |
| Tworzywo | Tft |
|---|---|
| Interfejs TFT | RGB |
| Światło tylne Światłość | 300 CD/M2 |
| Piksel | 219(wys.) x 225(pion) |
| Liczba kropek | 1280(RGB)*120 |
| Interfejs | RGB |
|---|---|
| Rozmiar | 10,1 cala |
| Kąt widzenia | Wszystko |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Numer pinów | 40 pinów |
| Podświetlenie | 6 - ŚWIECI BIAŁĄ DIODĘ LED |
|---|---|
| Typ wyświetlania | Tft |
| Jasność | 250 CD/m² |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | SPI + 18BIT RGB |
| Napęd IC | OTA7001AC/OTA9960A |
|---|---|
| Jasność | 300 CD / m2 |
| Interfejs LCD | LVDS |
| Wielkość VA | 108 mm x 64,8 mm |
| Stosowanie | Notebook LCM, TV-LCM |
| Rozmiar konturu | 85 mm (dł.) * 64 mm (szer.) |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ~+70 ℃ |
| Typ ekranu | Tft |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Interfejs | RS232/TTL |
| Rozmiar konturu wyświetlania | 59,6 (szer.) mm x 108,3 (wys.) mm x 1,6 (gł.) mm |
|---|---|
| Skala wyświetlania | 4: 3 |
| Tworzywo | Tft |
| Długość FPC | Typ złącza FPC |
| Temp operacji | -20 ~ +70 |