| Lichtbron | Wit LED |
|---|---|
| Oplossing | 48X88 |
| Kleuren | Monochroom (wit) |
| Kijkhoek | Alle het Bekijken Hoeken |
| Interface | 12c |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot +70°C (aanpasbaar) |
|---|---|
| Grootte van het scherm | 47,0(L) X 43,0(B) X 13,8(T) mm |
| Aantal pixels | 128*64 |
| Interface | 12c |
| Aandrijf-IC | SSD1309 of gelijkwaardig |
| Bedrijfsspanning | 3.3V / 5V |
|---|---|
| Pixelafstand | 0,18 mm |
| Algemene afmetingen | 35.1 x 30,9 x 3 mm |
| Contrastverhouding | Tot 10.000:1 |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Modulegrootte | 24.74*16.9*1.42 (mm) |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| FPC-verbinding | 30 pinnen |
| Interfacetypen | 6800/8080 parallel, 4-draad SPI en I2C |
| Hoeken bekijken | Alle het Bekijken Hoeken |
| naam | 256X64 SSD1322 OLED-scherm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Type | AMOLED-LCD |
| Bestuurder IC | SSD1322 |
| Weergave | AMOLED |
| Ontwerp van de lijn | Volgens de bijgevoegde schets |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0.7*0.7mm |
| Weergave | OLED |
| FPC-Schakelaar | 4PIN, solderen |
| Groottebereik | 1,3 duim |
| Paneeltype | Tft |
|---|---|
| Weergavekleur | Wit Blauw facultatief |
| Touchscreen | Geen touchscreen (optioneel) |
| Schermgrootte | 0,96 inch |
| Verbinding | Solderen/Hotbar (aanpasbaar) |