| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
|---|---|
| Weergavemodus | Normaal wit |
| LCD -type | IPS |
| Afmetingen | 19,65(H)*36,76(V)*1,6(D)mm |
| Maat | 1,47 inch |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Overzichtsgrootte | 19,65(H)*36,76(V)*1,6(D)mm |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| LCD -type | IPS |
| Schermgrootte | 1,47 inch |
| Interface | 4Line SPI |
|---|---|
| Bestuurder lC | ILI9488 |
| Actief gebied | 48,96(H)x73,44(V) |
| Helderheid | 400 cd/m2 |
| Kleuren weergeven | 262K |
| Lichtbron | Wit / Amber / Blauw / Geel |
|---|---|
| Maat | 3.7 inches |
| Driver -methode | 1/4 Werkcyclus, 1/3 Bias |
| Weergavemodus | Negatief / VA facultatief |
| Hoeken bekijken | Alle |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Pinnen nummer | 40 pinnen |
| Oppervlakteluminantie | 300 CD/m2 (aanpasbaar) |
| ContrastRatio | 1000:1 |
| Luminantie | 300 CD/m2 |
|---|---|
| Oplossing | 320 x 480 pixels |
| Interfacetypen | 16-bit parallel (DBI type B) |
| Aanraakscherm | met resistief aanraakpaneel |
| Kleurdiepte | 16.7 miljoen kleuren |
| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Kijkhoek | 80° alle richtingen (CR ≥ 10) |
| FPC-verbinding | 24 pinnen |
|---|---|
| Afmetingen | 57.14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Luminantie | 420 cd/m2 |
| Schermtype | lcd-tft |
| Bewaartemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Algemene afmetingen | 34,3 × 45,5 × 3,8 mm |
|---|---|
| paneeltype | LCD-scherm |
| Interfacetypen | I2C |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ℃ tot +85 ℃ |
| Luminantie | 60 CD/m2 |
| Viewing Direction | Full |
|---|---|
| Active Display Area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| operating temperature | -20+70 |
| Original Place | CHINA |
| Pin Count | 40 Pin |