| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Normalny biały |
| Typ LCD | IPS |
| Wymiary | 19,65 (wys.) * 36,76 (pion.) * 1,6 (gł.) mm |
| Rozmiar | 1,47 cala |
| Zabarwienie | 262k |
|---|---|
| Rozmiar zarysu | 19,65 (wys.) * 36,76 (pion.) * 1,6 (gł.) mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ LCD | IPS |
| Rozmiar ekranu | 1,47 cala |
| Interfejs | 4-liniowy SPI |
|---|---|
| Kierowca lC | ILI9488 |
| Obszar aktywny | 48,96 (wys.) x 73,44 (pion.) |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Wyświetl kolory | 262k |
| Źródło światła | Biały / Bursztynowy / Niebieski / Żółty |
|---|---|
| Rozmiar | 3,7 cala |
| Metoda sterownika | Cykl pracy 1/4, odchylenie 1/3 |
| Tryb wyświetlania | Negatywny / VA opcjonalnie |
| Kąty widzenia | Wszystko |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
|---|---|
| Temperatura robocza | -20°C do 70°C |
| Liczba pinów | 40 pinów |
| Luminancja powierzchni | 300 cd/m2 (konfigurowalny) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Jasność | 300 cd/m2 |
|---|---|
| Rezolucja | 320*480 pikseli |
| Typy interfejsów | 16-bitowy równoległy (DBI typ B) |
| Ekran dotykowy | z rezystancyjnym panelem dotykowym |
| Głębia koloru | 16,7 miliona kolorów |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -20°C do 70°C |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Kąt widzenia | 80° we wszystkich kierunkach (CR ≥ 10) |
| Połączenie FPC | 24 szpilki |
|---|---|
| Wymiary | 570,14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Jasność | 420 cd/m2 |
| Seritalpepe | wyświetlacz LCD |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Ogólne wymiary | 34,3 × 45,5 × 3,8 mm |
|---|---|
| typ panelu | LCD |
| Typy interfejsów | I2C |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do +85 ℃ |
| Jasność | 60 cd/m2 |
| Viewing Direction | Full |
|---|---|
| Active Display Area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| operating temperature | -20+70 |
| Original Place | CHINA |
| Pin Count | 40 Pin |