| Źródło światła | Biała dioda LED |
|---|---|
| Rezolucja | 48X88 |
| Zabarwienie | Monochromatyczny (biały) |
| Kąt widzenia | Wszystkie kąty widzenia |
| Interfejs | 12c |
| Temperatura pracy | -40°C do +70°C (wykonalne) |
|---|---|
| Zarys rozmiaru ekranu | 47,0 (dł.) X 43,0 (szer.) X 13,8 (gł.) Mm |
| Liczba pikseli | 128*64 |
| Interfejs | 12c |
| Napęd IC | SSD1309 lub równoważny |
| Napięcie robocze | 3.3V / 5V |
|---|---|
| Rozstaw pikseli | 0,18 mm |
| Ogólne wymiary | 35,1 x 30,9 x 3 mm |
| Współczynnik kontrastu | Do 10 000:1 |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar modułu | 24,74*16,9*1,42 (mm) |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Połączenie FPC | 30 pinów |
| Typy interfejsów | 6800/8080 równolegle, 4-przewodowe SPI i I2C |
| Kąty widzenia | Wszystkie kąty widzenia |
| nazwisko | 256x64 SSD1322 OLED |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10~+60℃ |
| Rodzaj | AMOLEDOWY LCD |
| Układ scalony sterownika | SSD1322 |
| Wyświetlacz | AMOLED |
| Rysunek | Zgodnie z załączonym rysunkiem |
|---|---|
| Rozstaw pikseli | 0,7*0,7 MM |
| Wyświetlacz | OLED |
| Złącze FPC | 4pin, lutowanie |
| Zakres rozmiarów | 1,3 cala |
| Typ panelu | Tft |
|---|---|
| Kolor wyświetlacza | Biały Niebieski opcjonalnie |
| Ekran dotykowy | Bez ekranu dotykowego (opcjonalnie) |
| Rozmiar ekranu | 0,96 cala |
| Połączenie | Lutowanie/Hotbar (konfigurowalny) |