| Λειτουργία LCD | Μεταβιβαστικός |
|---|---|
| επαφή | RTP |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16,7μ. |
| Μέγεθος VA | 154 mm * 57 mm |
| Διακριτική ικανότητα | 800*320 |
| Χρώμα οθόνης | 262 Χιλ |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Διεπαφή | 4W SPI/προσαρμοσμένος |
| Αναλογία αντίθεσης | 800: 1 |
| Τύπος τεχνολογίας | α-Si |
| Διαστάσεις | 42.72 (h)* 60.26 (v)* 2.40 (d) mm |
|---|---|
| Ψήφισμα | 240*320 |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένος |
| Σύνδεση FPC | 18pin, τύπος συγκόλλησης |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκός λυχνία |
| Περιοχή προβολής | 54 (w)* 19 (h) mm |
|---|---|
| Δασμός | 1/4 |
| Προσαρμοσμένος | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος πολωτήρα | Μεταβιβαστικός |
| Τύπος εμφάνισης | Τμήμα |
| Μέθοδος οδηγού | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 5V |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 pc/μήνες |
| Εργαζόμενος | 0 έως 50 ℃ |
| Τύπος LCD | TN αρνητική, μεταδοτική |
| Ρύθμιση σημείων | 1024*600 |
|---|---|
| Χρώμα | 16.7 Μ |
| Ενεργή περιοχή | 222.72*125.28 |
| Οπίσθιος φωτισμός | 24-Dies White Led |
| Τύπος | TFT |
| Τύπος οθόνης | TFT |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό λευκό |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Ενεργός χώρος | 48.96 (Χ) * 73,44 χιλ. (Β) |
| Γωνιά προβολής | 12 η ώρα. |
| όνομα | 2.9 ιντσών οθόνη LCD |
|---|---|
| Βάθος χρώματος | Μονόχρωμος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 έως 60 βαθμοί Κελσίου |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Μέγεθος οθόνης | 128x64 |
| Τύπος πίνακα | TFT |
|---|---|
| Χρώμα οθόνης | Λευκό Μπλε προαιρετικό |
| Οθόνη αφής | Χωρίς οθόνη αφής (προαιρετική) |
| Μέγεθος οθόνης | 0,96 ίντσες |
| Σύνδεση | Συγκόλληση/Hotbar (προσαρμόσιμο) |
| Τάση λειτουργίας | 3,3V |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύποι διασύνδεσης | SPI |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Μέθοδος οδηγού | 1/64 Δραστηριώδης κύκλος, 1/9 Προκατάληψη |