| Οπίσθιος φωτισμός | LED |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 250 Cd/m2 |
| Ψήφισμα | 240*240 pixel |
| Μέγεθος ενότητας | 31,52 (Π) x 33,72 (Υ) x 1,94 (Τ) |
| Μέγεθος οθόνης | 1.54 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
|---|---|
| Λάμψη | 1000 cd/m² |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Αριθμός καρφιτσών | 30 καρφίτσες |
| Κατεύθυνση προβολής | 85°/85°/85°/85° (CR≥10) |
| λάμψη | 200 cd/m2 |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό μαύρο |
| Μέγεθος | 7 ίντσες |
| Συνδεσιμότης | RGB |
| Τύπος οθόνης | TFT |
|---|---|
| Διαστάσεις | 34.4 * 29 mm * 2.2 t |
| Μέγεθος | 1.44inches |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
| Έγχρωμη γκάμα | RGB |
| Τύπος LCD | TFT |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | ΤΡΤ/ΤΡΑΝΣΙΜΣΙΒ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Μέγεθος περιγράμματος | 155.2*88.2*5.00 mm |
| Σημεία επαφής | 2 ~ 10 διαθέσιμα |
|---|---|
| Πύργος | 0.5MM |
| Επιφάνεια hardnes | ≥7H |
| Γυαλί που παγώνουν hardnes | γυαλί 1.1mm ITO |
| Διάσταση του σχεδίου | 105.5*66.2*2.95mm |
| Τροχαία | RTP |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα |
| Διασύνδεση | RGB |
| Αριθμός καρφίτσες | 40 καρφίτσες |
| Τύπος LCD | ΤΡΤ/ΤΡΑΝΣΙΜΣΙΒ |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Μέγεθος οθόνης | 1.22inches |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Ενεργός χώρος | Ø = 30,96 mm |
| Τύπος LCD | IPS |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Αριθμός PIN | 10 Καρφίτσα |
| Μέγεθος οθόνης | 1.54 ίντσες |
| μέγεθος μονάδας | 31,52 x 33,72 x 1,94 Μέγ.(D) χλστ |
| Μέγεθος AA | 430,20 x 57,60 mm |
|---|---|
| Διάσταση περιγράμματος | 50(Π) Χ 69,2(Μ) Χ 2,35(Τ) χλστ |
| Ψήφισμα | 480x640 σημεία |
| Συνδετήρας | Τύπος συνδετήρων FPC |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |