| Podświetlenie | PROWADZONY |
|---|---|
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Rezolucja | 240*240 pikseli |
| Rozmiar modułu | 31,52 (szer.) x 33,72 (wys.) x 1,94 (gł.) |
| Rozmiar wyświetlacza | 1,54 cala |
| Seritalpepe | wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Liczba pinów | 30 pinów |
| Kierunek oglądania | 85 °/85 °/85 °/85 ° (CR≥10) |
| jasność | 200 cd/m2 |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Tryb wyświetlania | Normalny czarny |
| Rozmiar | 7 cali |
| Łączność | RGB |
| Typ ekranu | Tft |
|---|---|
| Wymiary | 34,4 * 29 mm * 2,2 T |
| Rozmiar | 1,44 cala |
| Ekran dotykowy | NIE |
| Kolor Gamut | RGB |
| Typ LCD | Tft |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | TFT/TRANSMISYJNY |
| Temperatura pracy | -20 ~+70 ℃ |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Rozmiar konturu | 155,2*88,2*5,00 mm |
| Punkty dotykowe | 2 ~ 10 dostępnych |
|---|---|
| Poziom | 0,5 mm |
| Hardnes powierzchni | ≥7 godzin |
| Szkło matowe hardnes | Glass 1,1 mm |
| Wymiar zarysu | 105,5*66,2*2,95 mm |
| Touth | RTP |
|---|---|
| Kierunek oglądania | 6 |
| Interfejs | RGB |
| Liczba szpilek | 40 pinów |
| Typ LCD | TFT/TRANSMISYJNY |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar ekranu | 1,22 cala |
| Typ ekranu | Tft |
| Obszar aktywny | Ř = 30,96 mm |
| Typ LCD | IPS |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Numer pin | 10pin |
| Rozmiar ekranu | 1,54 cala |
| rozmiar modułu | 31,52 x 33,72 x 1,94 maks. (gł.) mm |
| Rozmiar AA | 430,20 x 57,60 mm |
|---|---|
| Wymiar zarysu | 50 (szer.) X 69,2 (dł.) X 2,35 (gł.) mm |
| Rezolucja | 480x640 kropek |
| Złącze | Typ złącza FPC |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |