| Arka ışık | Nükleer Santral |
|---|---|
| Ödeme Koşulları | 250 Cd/m2 |
| Çözünürlük | 240*240 piksel |
| Modül Boyutu | 31,52(G) x 33,72(Y) x 1,94(D) |
| Ekran Boyutu | 1,54 inç |
| Ekran tipi | lcd tft |
|---|---|
| Parlaklık | 1000 cd/m² |
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Pim numarası | 30 pim |
| Görüntüleme Yönü | 85 °/85 °/85 °/85 ° (CR010) |
| Parlaklık | 200 cd/m2 |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Ekran modu | Normal Siyah |
| Boyut | 7 inç |
| Bağlantı | RGB |
| Ekran türü | TFT |
|---|---|
| Boyutlar | 34,4*29 mm*2,2 ton |
| Boyut | 1,44 inç |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Renkli gam | RGB |
| LCD tipi | TFT |
|---|---|
| Ekran modu | TFT/İLETİCİ |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Anahat Boyutu | 155,2*88,2*5,00 mm |
| Temas noktaları | 2 ~ 10 Mevcut |
|---|---|
| Saha | 0,5 mm |
| Yüzey Hardnes | ≥7H |
| Cam Buzlu Hardnes | 1.1mm Ito Cam |
| Anahat boyutu | 105.5*66.2*2.95mm |
| Touth | RTP |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Saat 6 |
| Arayüz | RGB |
| Pin sayısı | 40 pim |
| LCD tipi | TFT/İLETİCİ |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Ekran Boyutu | 1,22 inç |
| Ekran türü | TFT |
| Aktif alan | Ø = 30,96 mm |
| LCD tipi | IPS |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Pin numarası | 10pin |
| Ekran Boyutu | 1,54 inç |
| Modül Boyutu | 31,52 x 33,72 x 1,94Maks(D) mm |
| AA Boyutu | 43.20 x 57.60 mm |
|---|---|
| Anahat Boyutu | 50(G) X 69,2(U) X 2,35(D) mm |
| Çözünürlük | 480x640 nokta |
| Bağlayıcı | FPC konektör tipi |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ila 60°C |